
Комплект акумуляторних батарей Pylontech Force L1, 7,1 кВт / год, LiFePO4, 48 В, 148 Аг
- Немає в наявності
55 869 ₴
Комплект акумуляторних батарей Pylontech Force L1, 7,1 кВт / год, LiFePO4, 48 В
Опис:
Комплект акумуляторних батарей Pylontech Force L1, 7,1 кВт⋅год - є ідеальним місцем зберігання резервної електроенергії в системах сонячних електростанцій та джерелах безперебійного живлення.
Pylontech Force L1, 7,1 кВт⋅год, що складається з модуля BMS (FC0048-100S), та двох акумуляторних модулів (FC0048-100S) з запасом потужності 3.552 кВт·год кожен.
Два акумулятори з напругою 48 В, що з’єднуються між собою паралельно мають відносно не велику силу струму 74A. При номінальному зарядному струмі 30A, цей комплект можна зарядити відносно швидко, протягом 2,5-3 годин. Це дуже суттєва перевага при сьогоднішніх частих вимкненнях світла.
Літій-залізо-фосфатні акумулятори мають великий термін служби до 15 років, та кількість циклів заряду / розряду понад 6000. Даний комплект має глибину розряду до 95%.
Модульний дизайн комплекту AКБ виключає потребу окремої покупки акумуляторної шафи.
Потужність комплекту акумуляторних батарей можна збільшити до 24,86 кВт, шляхом покупки комплекту, що включає до 7-ми акумуляторних модулів.
Основні технічні переваги Pylontech Force L1 7,1 кВт/год:
✔️ Модульна конструкція забезпечує швидкий і безпечний монтаж без відкритих проводів та роз'ємів;
✔️ Технологія LFP забезпечує тривалий термін служби клітин і високу безпеку;
✔️ Pylontech Force L1, 7,1 має перевірену BMS з широкою сумісністю з інверторами;
✔️ Сертифікат безпеки TÜV CE UN38.3.
Робоча температура комплекту: 0~50°C.
Розміри комплекту: 600*380*530 мм. Країна виробництва: Китай.
Габарити, мм²: 600х380х170 - 1 акумуляторний модуль, 600х380х150-BMS, 600*380*530 - комплект.
Маса акумулятора, кг: 36,5 кг - 1 акумуляторний модуль, 11 кг - BMS, 84кг - комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 148 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 30 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Вага | 84 кг |
- Ціна: 55 869 ₴







