
Акумуляторна батарея Pylontech US5000 48В 100A, 5 кВт*год
- В наявності
49 062 ₴
46 852 ₴
Акумуляторна батарея Pylontech US5000 48В 100A, 5 кВт*год
Опис:
Літієвий акумулятор PYLONTECH US5000 - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України. Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель US5000 особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 95%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 4,56 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 72,96 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 16 пристроїв.
✔️ Чотири рівні захисту — зарядка/розрядка MOS, подвійні пасивні та активні запобіжники та схема попередньої зарядки
✔️ Сумісність з RS485 та CAN
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 161 мм |
| Висота | 442 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 39.7 кг |
- Ціна: 46 852 ₴









