
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт, 12В), 5A/15A
- Немає в наявності
- Код: 0030
7 602 ₴
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-800VA+ (560Вт, 12В), 5A/15A
Опис:
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LPY-PSW-800VA+ (560W) 5A/15A 12V - використовується для забезпечення резервного живлення електрообладнання у разі припинення подачі живлення у спільній мережі електричного струму.
Пристрій перетворює постійний струм від зовнішньої акумуляторної батареї (12V не входить у комплектацію) на джерело змінного струму (220±10%).
Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї (до 20А) за допомогою мікропроцесорного керування.
Час перемикання в режим резервного харчування - 4-6 мс.
Діапазон робочої напруги без переходу на батарею становить від 140 до 275 В.
Для підключення обладнання в LogicPower LPY-PSW-800VA + (4153) передбачено 2 розетки типу Schuko.
Початкова модель обладнана функціями стабілізації напруженості і Холодного старту.
LPY-PSW-800VA+ (560W) 5A/15A 12V розрахований на з'єднання електрообладнання сумарною потужністю до 800/560 VA/W.
Модель обладнана надійним захистом від різких стрибків і перешкод тиску в мережі, коротких замикань і згорання дроту, а також від швидкого розряду і надлишкового заряду акумуляторних батарей.
Технічні характеристики:
✔️ Тип джерела безперебійного живлення LPY-PSW-800VA+ (560W) 5A/15A 12V — лінійно-інтерактивний з правильною синусоїдою.
✔️ Розрахований на з' єднанні двох електроприладів загальної потужності до 800/560 VA/W.
✔️ Тип з' єднання - євророзетка.
✔️ За допомогою електричних струмів можна зв’язувати електричні струми — євровілка.
✔️ Акумулятор батарея - зовнішня, 12 V.
✔️ LCD індикатор режимів роботи знаходиться на зовнішньому боці корпусу.
✔️ Перемикання режимів є ручним і автоматичним.
✔️ Вхідний тиск - 140-275 V.
✔️ Частотний діапазон - 50/60 Hz.
✔️ Корпус - металевий.
✔️ Вага - 4.6кг.
✔️ Габаритні розміри: Д240 x 145 х В180 мм.
✔️ Колір - білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 15 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 560 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 259 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 257 мм |
| Вага | 4.7 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 7 602 ₴


