
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+ (350Вт, 12В), 5A/15A
- Немає в наявності
- Код: 0029
5 879 ₴
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) LPY-PSW-500VA+ (350W) 5A/10A 12V - використовується для забезпечення резервного живлення електрообладнання у разі припинення подачі живлення у спільній мережі електричного струму.
Пристрій перетворює постійний струм від зовнішньої акумуляторної батареї (12 V не входить у комплектацію) на джерело змінного струму (220±10% V).
Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї (до 20А) за допомогою мікропроцесорного керування.
Струм холостого ходу 1,2 А.
Час перемикання в режим резервного живлення - 4-6 мс
Модель ДБЖ LPY-PSW-500VA+ (350 Вт) 5A/10A 12В - відрізняється високими технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення LPY-PSW-500VA+ з чистою синусоїдою має показники потужності 350 Вт і вхідна напруга 140-275 В. Також ДБЖ LPY-PSW-500VA+ може виконувати функцію стабілізації напруги.
Найкраще такий стабілізатор підходить до малопотужної електротехніки потужністю до 350 Вт.
Особливо часто дану модель використовують для котлів опалення, дому та офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Індикація | Цифрова |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 15 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Захист | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 5 879 ₴




