
Літієва акумуляторна батарея Pylontech US2000C 2,4 кВт*год, 48В
- Немає в наявності
29 614 ₴
Акумуляторна батарея Pylontech US2000C
Літієвий акумулятор LiIon 48В 50A US2000C – це нова система літієвих акумуляторів, що надається компанією Pylontech з їх багатим досвідом встановлення більш ніж 5000 будинків по всьому світу. Одні з найкращих акумуляторів на ринку України і Європи, які відрізняються високою якістю, тривалим терміном експлуатації та доступною ціною.
Літієвий акумулятор 48В 50A US2000C має тривалий термін служби, високу щільність енергії та потужності в промисловості, модний дизайн, легкість монтажу та нарощування ємності, все це відображає реальні потреби кінцевих користувачів та сильні сторони технічних можливостей літієвих акумуляторів Pylontech.
Які основні переваги Pylontech LiFePo4 48В 50A US2000C:
1. Гарантія 6000 циклів з глибиною розряду акумулятора до 80%;
2. Легка інтеграція з інверторами напруги автономного та гібридного типів;
3. Легке підключення до інших акумуляторів Pylontech, модульний дизайн з можливістю нарощування потужності;
4. Простий монтаж зводить до мінімуму час установки та вартість;
BMS система забезпечує повний захист акумулятора: від аномальної температури, високого струму, напруги, від розряду і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 48 А. г |
| Напрацювання | 7000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 89 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вага | 24 кг |
- Ціна: 29 614 ₴




