
Літієва акумуляторна батарея Pylontech US3000C 3,5 кВт *год, 48В 74A
- Немає в наявності
45 526 ₴
Літієва акумуляторна батарея Pylontech US3000C 3,5 кВт *год, 48В 74A
Опис:
Сучасний акумуляторний блок US3000 (48v74aH) (потужність 3,5 кВтг) від провідного виробника Pylontech.
Кожен модуль має вбудовану систему керування батареями (BMS), що робить його безпечнішим. Таким чином, внутрішні елементи контролюються та захищаються від перенапруги, перезарядки, перегріву тощо.
Акумулятори Pylontech US 3000 дуже легко зібрати. З'єднувальні кабелі до наступних модулів батареї вже включені. Встановлення та введення в експлуатацію дуже прості.
Які основні переваги Pylontech LiFePo4 48В 50A US3000:
1. Гарантія 6000 циклів з глибиною розряду акумулятора до 80%;
2. Легка інтеграція з інверторами напруги автономного та гібридного типів;
3. Легке підключення до інших акумуляторів Pylontech, модульний дизайн з можливістю нарощування потужності;
4. Простий монтаж зводить до мінімуму час установки і вартість;
BMS система забезпечує повний захист акумулятора: від аномальної температури, високого струму, напруги, від розряду і т.д.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pylontech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 74 А. г |
| Напрацювання | 8000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 442 мм |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 45 526 ₴


