
Свинцево-вуглецева акумуляторна батарея Axioma Energy AX-Carbon-100, 100Ач 12В
- Немає в наявності
- Код: 0023
11 757 ₴
Свинцево-вуглецева акумуляторна батарея Axioma Energy AX-100 12V 100Ah – це надійне сучасне автономне джерело постійного електричного струму напругою 12В та ємністю 100А·год. Виготовлена за СARBON-технологією. Запас електроенергії акумулятора становить 1200Вт·год.
Дуже високі значення розрядних характеристик. Низька поляризація в свинцево-вуглецевих батареях; він має більш низький рівень напруги зарядки і більш високий рівень розрядної напруги, що вигідно для високошвидкісного розряду.
Збільшена кількість циклів життя батареї: вуглецеві нанокомпозити можуть обмежувати зростання кристала PbSO4 і пригнічувати сульфатами негативних пластин при роботі в частковому стані заряду (SoC) 20-80%.
Використовуючи інгібітор виділення водню, втрати води незначні. Передова технологія «впровадженого кристала» приймається у виробництві позитивних пластин, що забезпечує високу пористість і дозволяє вирішити проблему активного руйнування матеріалу позитивних пластин і продовжити його час використання.
Сфери використання: сонячні електростанції, джерела безперебійного живлення, медичне обладнання, портативні прилади різного призначення, морське обладнання, альтернативна енергетика, інженерні системи та системи раннього сповіщення, тягові електромотори.
Термін служби пристрою в буферному режимі, в залежності від умов використання, може сягати 15 років.
Здатний витримувати до 9300 циклів заряду/розряду при розряді 20%, до 3200 циклів при розряді 80%. Характеризується низьким внутрішнім опором. Робочий діапазон температури навколишнього середовища (від -40С до +60С) дозволяє ефективно працювати в різних кліматичних умовах.
Має габаритні розміри: 407х174х209мм при вазі 35кг.
Корпус виготовлений з міцного ABS-поліпропілену, стійкого до нагріву та механічних навантажень. В разі пошкодження витікання електроліту не відбувається. З’єднання з мережею клемного типу.
Батарея має високу щільність енергії і хорошу відновлюваність.
Таким чином, акумулятор не виділяє шкідливих випарів назовні і може встановлюватися в приміщеннях, де знаходяться люди. Самовідновлення води робить його необслуговуваним впродовж всього терміну роботи, адже потреба доливати воду відсутня.
Широкий діапазон робочих температур. Використовується спеціальний склад електроліту і синтетичний гелеутворювач, які покращують адаптацію до навколишнього середовища і не вимагають обслуговування, батареї можуть працювати в широкому температурному діапазоні від -40 до 60 C.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Carbon-Zinc |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 407 мм |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 11 757 ₴

