
Акумуляторна гелева батарея Axioma Energy AX-GEL-200 12V 200Ah
- Немає в наявності
14 586 ₴
Гелева акумуляторна батарея Axioma Energy AX-200 12V 200Ah
Це надійне сучасне автономне джерело постійного електричного струму напругою 12В та місткістю 200 А·год.
Виготовлене за GEL-технологією. Її особливість полягає у зв’язуванні водної електролітичної суміші в герметичному корпусі батареї за допомогою спеціального силіконового гелеподібного наповнювача.
Високий ступінь рекомбінації газів (водню та кисню), що виділяються під час роботи акумулятора, дозволяє відновлювати вологу в робочому розчині на 99,9%.
Термін служби пристрою в буферному режимі, в залежності від умов використання, може сягати 10-12 років.
Здатний витримувати до 1900 циклів заряду/розряду при розряді 30%, до 400 циклів при розряді 100%.
Характеризується низьким внутрішнім опором.
Робочий діапазон температури навколишнього середовища (від -20С до +60С) дозволяє ефективно працювати в різних кліматичних умовах.
Має габаритні розміри 522 х 240 х 219 мм, вага 56 кг.
АКБ виготовляється в Китаї з дотриманням всіх вимог до технологічних процесів та контролем якості.
Гарантія становить 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 219 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 56 кг |
- Ціна: 14 586 ₴

