
Акумулятор гелевий 100Аг 12В, модель - AX-GEL-100, AXIOMA Energy
- Немає в наявності
11 580 ₴
Акумулятор гелевий 100Аг 12В, модель - AX-GEL-100, AXIOMA Energy
Опис:
АКБ 100Ач 12В AX-GEL-100, AXIOMA Energy – це надійне сучасне автономне джерело постійного електричного струму напругою 12В та місткістю 100А·год.
Виготовлене за GEL-технологією.
Її особливість полягає у зв’язуванні водної електролітичної суміші в герметичному корпусі батареї за допомогою спеціального силіконового гелеподібного наповнювача. Високий ступінь рекомбінації газів (водню та кисню), що виділяються під час роботи акумулятора, дозволяє відновлювати вологу в робочому розчині на 99,9%.
Таким чином, акумулятор не виділяє шкідливих випарів назовні і може встановлюватися в приміщеннях, де знаходяться люди.
Самовідновлення води робить його необслуговуваним впродовж всього терміну роботи, адже потреба доливати воду відсутня.
Сфери використання: сонячні електростанції, джерела безперебійного живлення, медичне обладнання, портативні прилади різного призначення, морське обладнання, альтернативна енергетика, інженерні системи та системи раннього сповіщення.
Термін служби пристрою в буферному режимі, в залежності від умов використання, може сягати 10-12 років.
Здатний витримувати до 1900 циклів заряду/розряду при розряді 30%, до 400 циклів при розряді 100%.
Характеризується низьким внутрішнім опором. Робочий діапазон температури навколишнього середовища (від -35С до +60С) дозволяє ефективно працювати в різних кліматичних умовах.
Має габаритні розміри 329х172х214 при вазі 28кг.
Корпус виготовлений з міцного ABS-поліпропілену, стійкого до нагріву та механічних навантажень.
В разі пошкодження витікання електроліту не відбувається. З’єднання з мережею клемного типу.
АКБ виготовляється в Китаї з дотриманням всіх вимог до технологічних процесів та контролем якості.
Гарантія становить 12 місяців.
Основні характеристики АКБ AX-GEL-100Аг:
1. Номінальна напруга - 12В;
2. Номінальна ємність - 100 А-год;
3. Ємність С20, Аг -100
4. Розрахунковий термін служби - 12 років;
5. Тип АКБ - GEL
6. Матеріал корпусу - ABS;
7. Габарити - 329 (Д) × 172 (Ш) × 214 (В) мм;
8. Вага - 28 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 25 А |
| Мінімальна робоча температура | -35 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 329 мм |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Вага | 28 кг |
- Ціна: 11 580 ₴
