
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AXM108-16-182-430N, 430Вт
- Немає в наявності
- Код: 0017
5 879 ₴
Axioma Energy AXM108-16-182-430N, 430Вт- ідеальне рішення для сонячних електростанцій будь-якого типу. Потужність фотомодуля становить 430Вт, що дозволить зекономити площу монтажу СЕС. ККД становить 22%. Напруга на відкритому контурі 38.61В, напруга при максимальній потужності становить 31.90В. Струм короткого замикання має значення 14.24А. Сила струму при максимальній потужності становить 13.48А.Можливі відхилення потужності коливаються в значеннях 0…+5 Вт. Максимальна система напруга –1500В.
Цей високий показник досягається завдяки використанню сонячних елементів нового покоління - N-Type.
Однак, ще однією важливою особливістю цієї панелі є наявність 16 струмознімальних доріжок (16bb), які використовуються для передачі постійного струму від сонячного фотоелемента всередині панелі.
Зменшення відстані між шинами завдяки більшій кількості струмознімальних доріжок знижує показник внутрішнього опору, що є дуже важливим для підвищення ККД панелі. Крім того, більша кількість шин робить панель менш чутливою до мікротріщин, що в свою чергу забезпечує меншу деградацію панелі з часом та кращу роботу в умовах перегріву.
AXM108-16-182-430N MBB Half-cell - сонячна батарея від компанії Axioma Energy має численні переваги. Зокрема, її механічно міцна конструкція адаптована під кліматичні навантаження Європи та України, тому вона може витримувати вітрові навантаження до 2400 Па та сніг до 5400. Крім того, батарея має тривалий термін служби, який перевищує 30 років, а також гарантується надійність та суворі гарантії якості, які перевершують сертифікаційні вимоги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 430 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.48 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.9 В |
| Струм короткого замикання | 14.24 А |
| Напруга холостого ходу | 38.61 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Довжина | 1723 мм |
| Ширина | 1133 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.045 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.249 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.3 %/° С |
- Ціна: 5 879 ₴


