
Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-580M, монокристал
- Немає в наявності
4 553 ₴
Сонячна панель Longi Solar LR5-72HTH-580M
Опис:
Longi Solar випустила абсолютно нову серію фотомодулів і представила технологію комірок «гібридного пасивного зворотного контакту».
Нова серія Hi-MO з спочатку працюватиме в чотирьох різних форматах, головним чином націлених на дахові сонячні електростанції.
Монокристалічна сонячна панель LR5-72HTH-580M - застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій. Має потужність 580Вт.
Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,5 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 144 якісних кремнієвих елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 35мм, у 24 ряди.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c. Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па.
Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.Клас захисту приладу ІР68 означає, що він повністю захищений від проникнення пилу та витримує короткочасне занурення у воду на глибину до 1-го метра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 580 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.17 А |
| Напруга при максимальній потужності | 44.06 В |
| Струм короткого замикання | 14.2 А |
| Напруга холостого ходу | 52.21 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.23 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 4 553 ₴


