
Монокристалічна сонячна панель Longi Solar 405W LR5-54HIB-405M
- Немає в наявності
- Код: 0011
4 641 ₴
Сонячна панель Longi Solar 405W Hi-Mo – це високоефективна фотоелектрична панель, розроблена компанією Longi Solar, одним із провідних виробників сонячних панелей у світі. Ця компанія використовує полікристалічний силікон у своїй конструкції панелей, що дозволяє досягти високої ефективності перетворення сонячної енергії на електричну. Завдяки своєму великому потужному вихідному значенню 405 Вт, ця панель здатна забезпечити велику кількість електроенергії за належних сонячних умов.
Longi Solar 405W також має стійкий корпус з високоякісних матеріалів, що забезпечує витривалість та захист панелі від атмосферних впливів. Це робить її ідеальним вибором для встановлення як на приватних спорудах, так і на комерційних об'єктах. Крім того ці панелі мають ефективну систему збору сонячної енергії, що дозволяє панелі ефективно використовувати світло навіть при низьких рівнях освітленості.
1.Відповідність стандартам якості: Панель відповідає високим стандартам якості та безпеки, що підтверджується сертифікатами та ліцензіями.
2. Висока адаптивність до освітленості: Longi Solar 405W, має ефективну систему збору сонячної енергії, що дозволяє панелі ефективно використовувати світло навіть при низьких рівнях освітленості.
3.Висока міцність та стійкість: Має стійкий корпус із високоякісних матеріалів, що забезпечують міцність та довговічність панелі.
4.Технологія Hi-Mo: Використовує інноваційну технологію Hi-Mo, що забезпечує високу ефективність та зменшення втрат у процесі перетворення сонячної енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 405 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.78 А |
| Напруга при максимальній потужності | 37.15 В |
| Струм короткого замикання | 12.99 А |
| Напруга холостого ходу | 31.18 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.7 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | 1722 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.265 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 4 641 ₴


