
Сонячна панель Leapton LP210*210-M-66-MH 650 Вт монокристалічна
- Немає в наявності
- Код: 0007
9 459 ₴
LP210-M-66-MH 650W – сонячні панелі відомого китайського виробника Leapton Solar.
Кожен осередок у модулі містить 132 монокристалічних напівфотоелементів з провідною шиною. На зворотному боці шар діелектрика (технологія PERC) нанесений на кремнієві пластини та взаємодіє з металевою підкладкою через мікроскопічні пори. Верхня частина фотоелементів захищена міцним загартованим склом із мінімальним вмістом заліза.
Легкий, міцний, стійкий до корозії корпус сонячної батареї, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Ззаду є розподільна коробка для швидкого та легкого підключення генераторного пристрою.Номінальна потужність сонячного фотомодуля досягає 650 W, що є найвищим показником на сьогоднішній день. Виготовлена із монокристалічного кремнію, а ККД становить - 20.92%.
Основні технічні характеристики моделі Leapton LP210*210-M-66-MH/650:
Номінальна потужність – 650 Вт.
Напруга розімкнутого ланцюга – 45.58 ст.
Струм короткого замикання - 18.16 А.
Напруга за максимальної потужності – 37.61 Ст.
Струм при максимальній потужності - 17.28 А.
Максимальний ККД – 20.92%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leapton Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 650 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.28 А |
| Напруга при максимальній потужності | 37.61 В |
| Струм короткого замикання | 18.16 А |
| Напруга холостого ходу | 45.58 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.92 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1303 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.28 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.36 %/° С |
- Ціна: 9 459 ₴

