
Монокристалічна сонячна панель Inter Energy IE 210*210/M/55/MH 560W
- Немає в наявності
6 630 ₴
Монокристалічна сонячна панель Inter Energy IE 210*210/M/55/MH 560W - сонячна панель, яка характеризується високою потужністю та відмінною якістю на довгі роки. Виробник - китайська компанія Inter Energy, яка представлена на ринку України вже біля 3-х років.
Потужність даної панелі становить 560 Вт, тож це рішення підійде як і для домашніх сонячних електростанцій, так і для промислових. Тип фотоелемента - монокристал. Крім того, дана панель оснащена 12 струмоз'ємними доріжками (MBB), що дає їй додаткові переваги, такі як краща провідність струму та додаткова міцність окремої комірки.
Основна відмінність панелі - її потужність, яка складає 560 Вт. Тому сонячна панель Inter Energy буде відмінним рішенням для встановлення потужної сонячної електростанції, якщо є проблема обмеженої площі. ККД модуля становить 21.43 %, що для панелей такого цінового діапазону є чудовим показником.
Панель Inter Energy оснащена захисними діодами Шоттки, котрі роблять дану панель витривалою до нагрівання.
Температурний коефіцієнт потужності складає -0.36 %/Co. Тому при високих температурах, панель продовжуватиме генерувати електроенергію з меншими втратами.
Фотомодуль піддається численним тестуванням та випробуванням, в тому числі граду 4-го класу (діаметр 2 см, швидкість 25 м/c), снігу (до 5400 Pa) та вітру (2400 Pa).
Виробник надає 10-річну гарантію на товар, і гарантує, що річна деградація модуля протягом 30 перших років експлуатації не перевищить 0.5 % (перший рік - 1-2 %).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Inter energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 560 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 17.31 А |
| Напруга при максимальній потужності | 32.36 В |
| Струм короткого замикання | 18.16 А |
| Напруга холостого ходу | 38.66 В |
| Кількість елементів | 110 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.43 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29.5 кг |
| Довжина | 2384 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.28 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.36 %/° С |
- Ціна: 6 630 ₴



