
Гібридний сонячний інвертор Solis 8 кВт 48В 1 фаза S6-EH1P8K-L-PLUS
- В наявності
55 250 ₴
50 830 ₴
Гібридний сонячний інвертор Solis 8 кВт 48В 1 фаза S6-EH1P8K-L-PLUS
Опис:
Інвертор Solis S6-EH1P8K-L-PLUS - універсальне рішення для побутових систем зберігання енергії.
Підтримуючи струми MPPT до 32 А, інвертор призначений для різних потужних фотоелектричних панелей та пропонує шість етапів заряду та розряду з таймером, інтегроване керування батареями та захист для збільшення терміну служби батарей.
Однофазний низьковольтний інвертор Solis 8 кВт:Основні функції:
✔️ до 10 секунд 200% перевантаження
✔️ Кілька інверторів можуть працювати разом, підключаючись в паралель
✔️ Сумісність з генератором для збільшення тривалості резервного живлення під час перебоїв в електромережі
✔️ Час автоматичного перемикання становить < 4мс, забезпечуючи плавний перехід від мережі до резервного живлення
✔️ Забезпечує відмінну стабільність електроживлення, зберігаючи навантаження незалежно від слабкої мережі або коливань живлення генератора
Хакактеристики:
PV (сонячний вхід):
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Рекомендована потужність масиву | до 16 кВт |
| Макс. корисна потужність PV | 12.8 кВт |
| Максимальна DC напруга | 500 В |
| Номінальна напруга DC | 330 В |
| Стартова напруга | 90 В |
| Діапазон MPPT | 90 – 435 В |
| Кількість MPPT | 2 |
| Кількість стрінгів | до 4 |
| Макс. струм на MPPT | 32 А / 32 А |
| Макс. струм КЗ | 40 А / 40 А |
Акумулятор:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Тип батарей | Li-ion / Lead-acid |
| Робоча напруга | 40 – 60 В (48 В ном.) |
| Макс. потужність заряд/розряд | 8 кВт |
| Макс. струм заряд/розряд | 190 А |
| Комунікація | CAN / RS485 |
Вихід AC (мережа):
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Номінальна вихідна потужність | 8 кВт |
| Максимальна потужність | 8 kVA |
| Номінальна напруга | 220/230 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Вихідний струм | 36.4 А / 34.8 А |
| Коефіцієнт потужності | > 0.99 |
| THD виходу | < 2 % |
Резервне живлення(Back up):
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Потужність у back-up | 8 кВт |
| Пікова потужність | 200 % (10 сек) |
| Час перемикання | < 4 мс |
| Струм у back-up | 36.4 А |
Генератор / Паралель :
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Підтримка генератора | Так |
| Автозапуск генератора | Так |
| Паралельна робота | до 6 інверторів |
Ефективність:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Макс. ККД | 97.8 % |
| Європейський ККД | 97 % |
| ККД заряд/розряд | 94–95 % |
Габарити:
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Розміри | 530 × 350 × 230 мм |
| Вага | ~20–22 кг |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Температура роботи | –40°C … +60°C |
| Охолодження | Інтелектуальні вентилятори |
| Рівень шуму | < 35 дБ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solis |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.8 % |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 21.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 50 830 ₴




