
Система зберігання електроенергії ДБЖ 1 кВт 1,28 кВт*г MUST HBP15-1224 50Ah LiFePО4 MPPT
- Немає в наявності
22 100 ₴
Система зберігання електроенергії ДБЖ 1 кВт 1,28 кВт*г MUST HBP15-1224 50Ah LiFePО4 MPPT
Опис:
Система зберігання електроенергії 1 кВт MUST HBP15-1224 - це багатофункціональна фотоелектрична накопичувальна електростанція, яка підходить як для резервного живлення, так і для самостійного використання.
В один корпус інтегровано акумулятор високої щільності енергії, MPPT сонячний контролер заряду, високочастотний інвертор та функціональний модуль ДБЖ.
Система потужністю 1 кВт сконструйована в компактний дизайн, укомплектована літієвою батареєю 1280 Вт*год і вбудованою системою захисту батареї, що дозволяє використання системи для живлення навантаження в житлових і громадських приміщеннях.
Переваги такої системи:
✔️ Система все-в-одному для вашої енергобезпеки типу увімкнув-та-забув: автоматичні зарядка, перехід на резервне живлення з вбудованої АКБ та назад на мережу
✔️ Можливість підключення сонячних панелей
✔️ Вбудований МРРТ контроллер для кращої роботи з сонцем
✔️ Вбудований літій-залізо-фосфатний (LiFePО4) акумулятор 1280 Вт*г (25,6В 50 Аг) забеспечить від 6000 циклів заряду/розряду
✔️ Зручний для пересування форм-фактор
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 25.6 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: 22 100 ₴

