
Гібридний інвертор Must PV19-8048 EXP 125A 48В 8 кВт
- Немає в наявності
39 780 ₴
Гібридний інвертор Must PV19-8048 EXP 125A 48В 8 кВт
Інвертори PV1900M EXP – це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT та зарядного пристрою для акумуляторів, забезпечуючи безперебійне живлення
в портативному розмірі.
Серія PV1900M EXP може працювати без акумулятора.
Максимальна вхідна напруга фотоелектричних систем може досягати 500 В, а діапазон напруги MPPT становить 90~450 В постійного струму, вбудовані два MPPT контролери сонячного заряду, що допомагає
клієнтам повною мірою використовувати сонячну енергію.
Особливості:
✔️ Подвійний вихід для інтелектуального керування навантаженням
✔️ Розумне налаштування кольорового РК-дисплея (режими роботи, струм заряду, напруга заряду тощо).
✔️ Вбудовані два незалежних MPPT трекера
✔️ Широкий діапазон напруги MPPT становить 90 ~ 450В
✔️ Може забезпечити живлення навантаження без батареї
✔️ Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду
✔️ З функцією зв'язку літієвої батареї BMS
✔️ З функцією активації літієвої батареї AC/PV
✔️ Підтримка USB, RS485 функція моніторингу
✔️ Паралельна робота з 3 пристроями
✔️ Віддалений моніторинг WI-FI (додатково)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 527 мм |
- Ціна: 39 780 ₴



