
Сонячна панель Longi Solar LR7-54HTH-460M, 460Вт Hi-MO X6 Max
- Немає в наявності
3 713 ₴
Сонячна батарея Longi Solar Hi-MO X6 Max LR7-54HTH 460M Explorer
Монокристалічні модулі LONGi мають високий рівень надійності. Наші панелі показують відмінну продуктивність навіть при низькій температурі або малої освітленості. Ми гарантуємо виробництво модулів високої якості, Tier 1, які забезпечать високоефективну роботу СЕС і швидке повернення інвестицій.
Високоефективні фотоелектричні клітини
Ефективність фотоелектричних клітин HPBC 22,5%
Висока продуктивність
Hi-MO X6 значно підвищує продуктивність генерації електроенергії за рахунок комплексної модернізації фотоелектричних клітин та модулів HPBC.
Естетичний зовнішній вигляд
Hi-MO X6 спрощує складність і змінює естетичну концепцію фотоелектричних модулів.
Лідируюча на ринку надійність
Hi-MO X6 є піонером у застосуванні технології зварювання по всією довжині для ефективного підвищення стійкості модулів до мікротріщин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 460 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.86 А |
| Напруга при максимальній потужності | 33.19 В |
| Струм короткого замикання | 14.86 А |
| Напруга холостого ходу | 39.35 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.5 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.23 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.28 %/° С |
- Ціна: 3 713 ₴




