
Гібридний сонячний інвертор MUST PH11-10KL3-EU 48В 10 кВт 3 фази
- Немає в наявності
79 560 ₴
Гібридний сонячний інвертор MUST PH11-10KL3-EU 48В 10 кВт 3 фази
Опис:
MUST PH11-10KL3-EU - це трифазний гібридний сонячний інвертор, з низькою напругою батареї 48 В, що може реалізувати живлення навантаження та подачу в мережу надлишкової сонячної енергії відповідно до ваших налаштувань.
Протягом дня сонячна енергія може працювати з вашою побутовою технікою, і якщо є додаткова сонячна енергія, вона буде подаватись до мережі, або ви можете зберегти їх на акумуляторі для резервного живлення у разі відключення електроенергії.
Сонячний інвертор MUST PH11-10KL3-EU накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Гібридні сонячні інвертори MUST PH11-10KL3-EU чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST PH11-10KL3-EU 10 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Особливості інвертора:
Підтримує трифазний незбалансований вихід, розширюючи сценарії застосування. Оснащений CAN портом (x2) BMS та паралельним портом, x1 RS485 портом для BMS, x1 RS232 портом для віддаленого керування, x1 DRM портом, що робить систему інтелектуальною та гнучкою.
✔️ 100% незбалансований вихід, максимальна вихідна потужність кожної фази до 50% від номінальної потужності.
✔️ Макс. 6 шт. паралельно для роботи в мережі та поза мережею.
✔️ Пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи.
✔️ Підтримка кількох акумуляторів паралельно.
✔️ Макс. струм заряду/розряду 210А.
✔️ Підтримка зберігання енергії від дизельного генератора.
✔️ Низьковольтна батарея 48В, конструкція з ізоляцією трансформатора.
✔️ Ступінь захисту від води та пилу IP65.
✔️ Функція «Час використання»: можна встановити максимум 6 часових сегментів.
✔️ Моніторинг Wi-Fi.
Характеристики:
|
Номінальна потужність |
10 000Вт |
|
Пікова потужність |
11 000Вт |
|
Форма вихідного сигналу |
Чиста синусоїда |
|
Кількість фаз |
Три фази |
|
Напруга АКБ |
48В (підтримка 40-64В) |
|
Макс. напруга ХХ панелей |
800В |
|
Діапазон напруги постійного струму при повному навантаженні |
350-650В |
|
Макс. зарядний струм |
210A |
|
Мінімальна напруга старту |
160В |
|
ККД |
97% |
|
Температурний режим |
-25°C до +60°C, |
|
Розмір, мм |
446*692*260 мм |
|
Вага |
38 кг. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 11000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 10000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 692 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 38 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 79 560 ₴


