
Акумуляторна батарея Felicity FLA48300, LiFePO4, 51.2V, 300Ah, 15 кВт
- Немає в наявності
101 660 ₴
Акумуляторна батарея Felicity FLA48300, LiFePO4, 51.2V, 300Ah, 15 кВт
Опис:
Акумуляторна батарея Felicity LiFePO4, 300Ah, 15 кВт - це високоякісний та надійний акумулятор, який може використовуватися в різних сферах та забезпечує довгу роботу та швидке заряджання. Цей акумулятор може бути ідеальним рішенням для тих, хто шукає високоякісний та екологічно чисте джерело енергії для своїх потреб.
Акумуляторна батарея Felicity FLA48300, LiFePO4, 51.2V, 300Ah - це літій-залізофосфатний акумулятор з високою ємністю 300 А-год та напругою 51.2 В, який має декілька переваг:
Висока ефективність: Має високу ефективність, що дозволяє йому забезпечити
довгий час роботи з одним зарядом та швидке заряджання.
Висока надійність: літій-залізофосфатні акумулятори мають високу надійність та довговічність, що забезпечує їх стійкість до перезаряджання та перевантажень.
Екологічність: літій-залізофосфатні акумулятори є екологічно чистими, оскільки не містять токсичних речовин та легко піддаються вторинній переробці.
Безпека: Має високий рівень безпеки та не вибухає в разі пошкодження акумулятора.
Широкий діапазон робочих температур: Felicity може працювати в широкому діапазоні температур, що дозволяє використовувати його в різних умовах.
Загалом, Felicity FLA48300, LiFePO4, 51.2V, 300Ah - це ефективний, надійний та екологічний акумулятор, який може забезпечити довгу роботу та швидке заряджання в різних умовах. Він підходить для використання в різних сферах, включаючи сонячні електростанції, електромобілі, батьківські станції електроживлення, судна та інші.
Технічні характеристики:
| Модель | FLA48300 |
| Корисна ємність | 15кВт*год |
| Тип акумуляторної батареї | LiFePO4 |
| Номінальна напруга | 51.2В |
| Робоча напруга | 44.8-57.6В |
| Рекомендований струм заряду/розряду | ≤150Вт |
| Рекомендована потужність заряду/розряду | ≤7500 Вт |
| Максимальний струм заряду/розряду (15 с) | 200 А |
| Максимальна потужність заряду/розряду (15 с) | 10000Вт |
| Глибина розряду (DOD) | ≥95% |
| Масштабованість | Паралельне підключення до 15 блоків (225 кВт/год) |
| Зв’язок | CAN&RS485 |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Кількість циклів заряду/розряду [2] | ≥ 6000 циклів |
| Діапазон температур заряджання | 0~550C |
| Діапазон температур розряджання | -20~550C |
| Дисплей | LCD+LED |
| Встановлення | Монтаж на підлогу |
| Захист | Вбудована інтелектуальна BMS, автоматичний вимикач, запобіжник |
| Гарантія | 5 років |
| Вага нетто (кг) | 135 кг |
| Вага брутто (кг) | 160 кг |
| Габаритні розміри (мм) | 480*1100*300 ММ |
| Розміри упаковки (мм) | 635*1150*498 ММ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Felicity ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 300 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 120 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Вага | 135 кг |
- Ціна: 101 660 ₴




