
Сонячна панель Leapton Solar 410W LP182*182-M-54-MH, 410 Вт
- Немає в наявності
3 094 ₴
Сонячна панель Leapton Solar 410W LP182*182-M-54-MH, 410 Вт
Опис:
Leapton Solar є одним із світових лідерів у сфері сонячної енергії.
Продає свої сонячні продукти більш ніж 80 країнах світу.
Продуктова лінія Leapton Solar включає високоефективні модулі, які максимізують продуктивність фотоелектричної системи та рентабельність інвестицій.
Сонячна панель Leapton Solar 410W LP182*182-M-54-MH - являє собою високоефективний фотоелектричний модуль, призначений для вироблення електроенергії з сонячного випромінювання.
Особливості та характеристики сонячної панелі:
✔️ Висока потужність: Маючи потужність 410 Вт, ця сонячна панель може генерувати значну кількість електроенергії, що дозволяє їй ефективно живити вашу систему.
✔️ Висока ефективність: Панель використовує високоефективні сонячні елементи та технології, які забезпечують високу ефективність у перетворенні сонячної енергії в електричну. Це дозволяє отримати більше енергії з меншої площі панелі.
✔️ Висока міцність: Високоміцна конструкція панелей протистоїть зовнішнім впливам, таким як сильний вітер, снігові навантаження та град.
✔️ Висока стійкість до ультрафіолету та атмосферних впливів: Панель має високу стійкість до ультрафіолетових променів, а також вологи та корозії, що забезпечує надійну та довговічну експлуатацію протягом багатьох років.
✔️ Компактний дизайн: Сонячні панелі мають компактні розміри та легкість, що дозволяє їх легко встановлювати та інтегрувати в різні типи систем, будівель або обладнання.
✔️ Гарантія якості: Leapton Solar – відомий виробник сонячних панелей з високою репутацією. Вони гарантують якість своєЇ продукцію, що забезпечує вам спокій і підтримку.
Рама панелі виготовлена з анодованого алюмінію, тому вона фактично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85 C.
В цілому, даний фотомодуль буде ідеальним рішенням як і для промислових, так і для домашніх станцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leapton Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 410 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.06 А |
| Напруга при максимальній потужності | 31.22 В |
| Струм короткого замикання | 13.7 А |
| Напруга холостого ходу | 37.34 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.97 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1724 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.048 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.28 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.35 %/° С |
- Ціна: 3 094 ₴
- Спосіб упаковки: Спосіб пакування: палета Кількість панелей в палеті: 36 шт Розмір палети, ДxВxШ: 2040x1130x1130 мм Вага палети, кг: 670


