
Акумуляторна батарея RW-M6.1 Deye 120Ah 51,2В LiFePo4, 6,14 кВт*год
- Немає в наявності
55 471 ₴
Акумуляторна батарея RW-M6.1 Deye 120Ah 51,2В LiFePo4, 6,14 кВт*год
Опис:
Акумулятор RW-M6.1 Deye 120Ah - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель Deye RW-M6.1 особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%. Рекомендований зарядний струм становить 60А.
Батарея Deye RW-M6.1 має вбудовану систему керування BМS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між комірками.
Для покращення можливостей системи (збільшення ємності), 32 акумуляторних батарей можна підключити паралельно. Таким чином ви зможете значно збільшити термін автономної роботи електроприладів в вашому будинку чи офісі.
Основні переваги:
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 6,14 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 196 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 32 одиниць.
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Вага | 58 кг |
- Ціна: 55 471 ₴


