
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-16K-SG01LP1-EU 16кВт, 1 Фаза, 48В
- В наявності
110 058 ₴
106 080 ₴
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-16K-SG01LP1-EU 16кВт, 1 Фаза, 48В
Опис:
Гібридний інвертор Deye SUN-16K-SG01LP1-EU є потужним пристроєм для забезпечення постійного джерела енергії зі змінних джерел, таких як сонячні панелі та батареї.
Цей інвертор має потужність 16 кВт і працює на напругу 48 В, забезпечуючи 1-фазний змінний струм.
Інвертор Deye SUN-16K-SG01LP1-EU може бути використаний як в системах зберігання енергії, так і в системах без зберігання. Він має вбудований зарядний пристрій для батарей, який дозволяє заряджати батареї від сонячних панелей, а також заряджати їх від мережі електропостачання в періоди низьких тарифів.
Інвертор має вбудований MPPT-контролер, який дозволяє ефективно використовувати енергію, що надходить від сонячних панелей, забезпечуючи максимальний вихідний струм.
Крім того, він має захист від перевантаження, короткого замикання та інших аварійних ситуацій, що забезпечує безпеку його роботи.
Deye SUN-16K-SG01LP1-EU дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево - кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, то Ви можете в ручну задати всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Інвертор Deye SUN-16K-SG01LP1-EU має ряд переваг :
✔️ Інвертор оснащений трьома MPPT трекерами, по 2 стрінги на кожен трекер.
Тому до інвертора можна підключати шість окремих масивів сонячних панелей (східний та західний скат даху будинку чи монтаж частини панелей на даху, а частини на землі). Струм MPPT від панелей - 26А, а діапазон MPPT - від 150~425 В.
✔️ Робота в одно та трьохфазній системі в режимі паралельного задання.
До 16 інверторів в режимі паралельного задання на 1-фазну мереж, до 3 на кожну фазу трьох фазної мережі.
Основні переваги:
✔️ Двостороння компенсація споживання
✔️ Вхідний струм трекера: 26А + 26А + 26А
✔️ Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
✔️ 3 MPPT контролери
✔️ Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами
✔️ Багатофункціональний програмований силовий порт
✔️ Підтримка Смарт - навантаження
✔️ Обмеження потужності паливної електростанції
✔️ Можливість збільшення потужності СЕС можна здійснити за рахунок паралельного з’єднання до 16 моделей даного інвертора.
✔️ Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
✔️ Сенсорний РК-дисплей
✔️ Робота з літієвими акумуляторами по CAN, RS485 протоколу та на ручних налаштуваннях
✔️ Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
✔️ Робота без акумулятора як мережевого інвертора
✔️ Встановлення добових режимів роботи
Продаж по “Зеленому тарифу” Deye SUN-16K-SG01LP1-EU
Інвертор можна використовувати в системах відновлюваної енергії для продажу електроенергії по “зеленому тарифу”. “Зелений тариф” – це механізм підтримки відновлюваної енергетики в Україні, що полягає у гарантованому викупі виробленої зеленої енергії за фіксованою ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 16000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 17600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 16000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 282 мм |
| Ширина | 464 мм |
| Висота | 763 мм |
| Вага | 52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 106 080 ₴

