
Двостороння сонячна панель Longi Solar 610Вт LR8-66HGD-610M Bifacial
- Немає в наявності
4 420 ₴
Двостороння сонячна панель Longi Solar 610Вт LR8-66HGD-610M Bifacial
Longi Solar випустила абсолютно нову серію фотомодулів і представила технологію комірок «гібридного пасивного зворотного контакту».
Двосторонній модуль Hi-MO 7 - це високопродуктивний продукт, випущений LONGi для ринку комунальних послуг, що входить до портфеля продуктів «Hi-MO 5 + Hi-MO 7».
Hi-MO 7 - розроблений, щоб досягти успіху у вигідних сценаріях застосування, що характеризуються високим коефіцієнтом відображення поверхні, підвищеними температурами навколишнього середовища, обмеженою доступністю землі та високими витратами на робочу силу.
Крім елегантного зовнішнього вигляду, він забезпечує виняткову ефективність та продуктивність, надаючи користувачам повний спектр можливостей.
Сонячні панелі Longi Hi MO 7 потужністю 610 Вт, дають неперевершену гарантію на потужність, яку виробляють панелі, що встановлює новий стандарт на ринку сонячних панелей. При низькому рівні втрат потужності на вольт і щорічно це становить, близько 0,4 відсотка.
Монокристалічна сонячна панель LR8-66HGD-610M Bifacial - застосовується в системах мережевих, гібридних чи автономних сонячних електростанцій.
Має потужність 610Вт. Коефіцієнт корисної дії сонячної панелі є дуже високим і складає 22,6 % в парі з інвертором, дозволяє її ефективно використовувати для отримання прибутку за «зеленим тарифом» або автономного енергозабезпечення.
При створенні моделі використані найкращі матеріали та компоненти ринку фотовольтаїки. 132 якісних кремнієвих елементи закріплені в рамі з композитного сплаву, товщиною 30мм.
Сонячна батарея пройшла випробування градом розміром 25мм про швидкості вітру 23м/c.
Конструкція здатна витримувати снігове навантаження до 5200Па та вітрове навантаження до 2400Па. Стійка до впливу солоної вологи, аміаку та пилу, що підтверджено незалежним тестуванням.
Клас захисту приладу ІР68 означає, що він повністю захищений від проникнення пилу та витримує короткочасне занурення у воду на глибину до 1-го метра.
Особливості:
✔️ Технологія – Half Cell,
✔️ Тип клітини – монокристалічний N-тип,
✔️ Максимальна напруга системи – DC1500В,
✔️ Стійкість до механічних навантажень - вітер 2400 Па/сніг 5400 Па,
✔️ ККД – 22,6%,
✔️ Надійне оновлення, провідна гарантія
✔️ Завдяки оптимізації високоякісних кремнієвих пластин, комірок і дизайну упаковки модулів Hi-MO 7 пропонує лінійну гарантію на потужність із річною швидкістю погіршення до 0,4%.
✔️ Значне покращення продуктивності генерації електроенергії
✔️ Порівняно з основними продуктами, Hi-MO 7 пропонує збільшення потужності приблизно на 4,5%, що може призвести до збільшення потужності установки та загальної економії на кронштейнах, інверторах, кабелях, землі та іншого обладнання.
✔️ Зниження витрат на експлуатацію та технічне обслуговування
✔️ Підвищена ефективність Hi-MO 7 ефективно знижує вартість обладнання, очищення модулів, оренду землі, технічне обслуговування тощо.
Функції:
✔️ Високопродуктивні фотоелектричні модулі для комунальних електростанцій
✔️ Передова технологія осередків HPDC забезпечує чудову ефективність та потужність модуля
✔️ Висока двосторонність та чудовий температурний коефіцієнт потужності забезпечують високий вихід енергії.
✔️ Якість життєвого циклу LONGi забезпечує довгострокову продуктивність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 610 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 15.06 А |
| Напруга при максимальній потужності | 40.51 В |
| Струм короткого замикання | 15.95 А |
| Напруга холостого ходу | 48.38 В |
| Кількість елементів | 132 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.6 % |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.5 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.23 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.29 %/° С |
- Ціна: 4 420 ₴



