
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.3 51.2V 104AH LiFePo4, 5,32 кВт*год
- Немає в наявності
40 222 ₴
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.3 51.2V 104AH LiFePo4, 5,32 кВт*год
Опис:
Літієвий акумулятор Deye SE-G5.3 51.2V 104AH- один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель Deye SE-G5.3 особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%.
Напруга пристрою 51,2 Вольт, Ємність одного акумуляторного модуля становить 104А-год.
Слід відзначити, що зарядний струм цього акумулятора становить 50А, максимально 100А. А отже такий акумулятор можна зарядити за 2 години.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,32 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 340 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 64 одиниць.
✔️ Сумісність з RS485 та CAN
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
Характеристики:
|
Модель |
Deye SE-G5.3 |
|
Хімічний склад акумуляторів |
LiFePO4 |
|
Місткість (А*ч) |
104 |
|
Масштабованість |
Макс. 64 шт. (до 340 кВт*ч) параллельно (макс. 32 шт. без настройки) |
|
Номінальна напруга (В) |
51,2 |
|
Робоча напруга (В) |
43,2 ≈ 57,6 |
|
Енергія (кВт * год) |
5,12 |
|
Корисна енергія (кВт * год) |
4,79 |
|
Рекомендований струм заряду/розряду (А) |
50 |
|
Максимальний струм заряду/розряду (А) |
100 |
|
Піковий (2 хвилини, 25°C) Струм заряду/ розряду (А) |
150 |
|
Рекомендована глибина розряду |
90% |
|
Головний LED-індикатор |
5 светодиодов (SOC: 20% ≈ SOC 100%), 3 светодиода (Работа, опасность, защита) |
|
Ступінь захисту корпусу IP |
20 |
|
Робоча температура |
Зарядка: 0 ≈ 55°C (Додатковий нагрівання: -20°C ≈ 55°C), Розрядка: -20°C ≈ 55°C |
|
Температура зберігання |
0 ≈ 35°C |
|
Вологість |
5% ≈ 95% |
|
Висота над рівнем моря |
≤2000 м |
|
Термін служби циклу |
≥6000 (25°C±2°C, 0.5C/0.5C, 90% DOD, 70% EOL) |
|
Спосіб встановлення |
Настінний, підлоговий, стійкий (19-дюймовий стандартний корпус, товщина корпусу ≥ 600 мм) |
|
Порт зв'язку |
CAN2.0, RS485 |
|
Енергетична пропускна спроможність |
16 МВт*ч @ 70% EOL |
|
Сертифікація |
UN38.3, IEC62619, CE, UK, VDE2510-50, CEI 0-21, FCC, UL1973, UL9540A |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 104 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 51.2 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 40 222 ₴



