
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 10кВт, 1 Фаза, 48В
- В наявності
81 770 ₴
77 350 ₴
Опис:
Гібридний інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 є потужним пристроєм для забезпечення постійного джерела енергії зі змінних джерел, таких як сонячні панелі та батареї.
Цей інвертор має потужність 10 кВт і працює на напругу 48 В, забезпечуючи 1 - фазний змінний струм.
Інвертор Deye SUN-10K-SG02LP1-EU-AM3 може бути використаний як в системах зберігання енергії, так і в системах без зберігання. Він має вбудований зарядний пристрій для батарей, який дозволяє заряджати батареї від сонячних панелей, а також заряджати їх від мережі електропостачання в періоди низьких тарифів.
Інвертор має вбудований MPPT-контролер, який дозволяє ефективно використовувати енергію, що надходить від сонячних панелей, забезпечуючи максимальний вихідний струм. Крім того, він має захист від перевантаження, короткого замикання та інших аварійних ситуацій, що забезпечує безпеку його роботи.
Інвертор Deye дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево - кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Основні переваги:
✔️ Двостороння компенсація споживання
✔️ Власне споживання з мережі 50Вт
✔️ Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
✔️ Вихід керування генератором
✔️ Багатофункціональний програмований силовий порт
✔️ Підтримка Смарт-навантаження
✔️ Паралельне включення інверторів
✔️ Wi-Fi моніторинг у комплекті постачання
✔️ Сенсорний РК-дисплей
✔️ Робота з літієвими акумуляторами по CAN, RS485 протоколу та на ручних налаштуваннях
✔️ Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
✔️ Робота без акумулятора як мережевого інвертора
✔️ Встановлення добових режимів роботи
Характеристики:
|
Тип |
Гібридний |
|
Номінальна потужність |
10000 W |
|
Пікова потужніст |
11000 W |
|
Вихідна напруга АКБ |
48 V |
|
Діапазон вхідної напруги |
170-280 V |
|
Форма вихідної напруги |
Чиста синусоїда |
|
Максимальний струм заряду |
220 A |
|
Стартова напруга поля PV |
125 V |
|
Максимальний вхідний струм сонячного поля PV |
26+26+26 |
|
Максимальна вхідна потужність PV, сонячного масиву |
13 |
|
Час перемикання |
8 мс |
|
ККД |
97,6% |
|
Кількість фаз |
1 |
|
Кількість MPPT трекерів |
3 MPPT |
|
Діапазон роботи MPPT контролера |
150 – 425 V |
|
Кількість стрінгів на один трекер |
2+2+2 |
|
Паралельне підключення |
так |
|
Ступінь захисту |
IP65 |
|
Робоча температура |
-40...+60 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 11000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 233 мм |
| Вага | 32 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 77 350 ₴




