
Гібридний сонячний інвертор ANERN SCI-EVO-6200Вт, 6.2 кВт, 48В
- Немає в наявності
13 260 ₴
Гібридний сонячний інвертор ANERN SCI-EVO-6200Вт, 6.2 кВт, 48В
Опис:
Гібридний сонячний інвертор Anern SCI-EVO-6200W - ваш надійний партнер у сфері сонячної енергії та безперебійного електроживлення. Ця модель належить до нової лінійки Anern EVO і вражає своєю потужністю, яка становить 6200 Вт.
Основні переваги цього інвертора полягають у його унікальних функціях та передових технологіях. Завдяки чистому синусу вихідного струму, Anern SCI-EVO-6200W забезпечує стабільне та безперебійне електроживлення для вашого будинку або квартири.
Вбудована зарядка акумуляторних батарей дозволяє заряджати ваші акумулятори від сонячних панелей, електромережі або навіть бензинової чи дизельної електростанції, забезпечуючи максимальну ефективність та автономію.
Anern SCI-EVO-6200W також адаптивний і гнучкий: він може працювати як з сонячними панелями, так і без них, завжди забезпечуючи стабільний живильний струм для вашого дому.
Для оптимальної роботи інвертора необхідна напруга акумуляторних батарей 48В, і він ідеально сумісний з літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) акумуляторами.
Завдяки сучасному дисплею та яскравим кольорам корпусу Anern SCI-EVO-6200W відмінно виглядає, і легко інтегрується в будь-який дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANERN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 98 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6200 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 450 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 13 260 ₴


