
Гібридний інвертор Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30кВт, 3 Фази
- В наявності
148 070 ₴
141 440 ₴
Гібридний інвертор Deye SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 30кВт, 3 Фази
Опис:
Гібридний інвертор DeyeSUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 – сучасний трифазний гібридний інвертор має потужність 30000Вт, напругу акумуляторних батарей 160-800В, що зможе забезпечити надійну систему електроживлення.
Підтримка трифазного струму надає можливість широкого застосування пристрою.
Коефіцієнт корисної дії цього інвертора складає 97,60%.
Даний інвертор може отримувати електроенергію від сонячних батарей, з загальної електромережі, а також підтримує роботу з бензиновими генераторами.
Систему резервного живлення вашого будинку чи офісу зможуть забезпечити високовольтні акумулятори з напругою 160-800В.
Найкраще придбати літій-залізо фосфатні акумуляторні батареї. До цього інвертора можна підключати два комплектна акумуляторних модулів такого типу.
За допомогою SUN-30K-SG01HP3-EU-BM3 ви зможете транспортувати надлишкову електроенергію отриману від сонячних фотомодулів в місцеву електромережу за системою «Зелений тариф». Це принесе вам додатковий дохід.
Інтелектуальна система моніторингу дозволить якісно налаштовувати параметри роботи сонячної електростанції , та дистанційно контролювати її роботу.
Основні переваги інвертора:
✔️ В інвертор вбудовано три MPPT трекери по 2 стрінги на кожен трекер. Отже в системі сонячної електростанції можна розмістити 6 окремих масивів сонячних панелей. В цьому випадку сонячні батареї можна монтувати на різних сторонах даху, або на землі, послідовно, або паралельно. Вхідний струм трекера: 36А+36А+36A. Вхідна напруга постійного струму від сонячних батарей: 150-850В.
✔️ Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами.
✔️ Сучасна система захисту від перенавантажень, короткого замикання.
✔️ Система моніторингу роботи СЕС.
✔️ Можливість збільшення потужності СЕС можна здійснити за рахунок паралельного з’єднання до 10 моделей даного інвертора.
✔️ Клас захисту цієї моделі ІР65.
✔️ Діапазон робочих температур -40~60 ℃.
✔️ Гарантія 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 30000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 39000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 39000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 894 мм |
| Ширина | 527 мм |
| Висота | 294 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 141 440 ₴




