
Акумулятор гелевий ORBUS CG12100 100Аг 12В GEL
- Немає в наявності
11 492 ₴
Акумулятор гелевий ORBUS CG12100 100Аг 12В GEL
Опис:
Акумулятор гелевий ORBUS CG12100 100Аг 12В GEL - це високоякісний акумулятор, призначений для зберігання та постачання електроенергії в різних застосуваннях.
Акумулятор має напругу 12 В і потужність 100 Ah.
Потужність АКБ дозволяє їй забезпечувати досить велику кількість електроенергії для різних пристроїв і систем, до прикладу середньостатичний газовий котел зможе пропрацювати на такій батареї приблизно 12-13 годин.
Ця батарея використовує технологію гелевого електроліту, що забезпечує високий рівень безпеки та довговічності, гелевий електроліт дозволяє забезпечити надійну роботу акумуляторної батареї.
Акумулятор ORBUS CG12100 100Аг 12В GEL не потребує обслуговування, тому, що це герметична моноблочна батарея, яку можна встановлювати в приміщенні з невеликою вентиляцією. Цей акумулятор, виготовлений з ABS, має чудову стійкість до найсуворіших зовнішніх умов і дуже стійкий до сірчаної кислоти, яка зберігається всередині.
Основні переваги АКБ:
✔️ Не потребує обслуговування через свою герметичність.
✔️ Довговічність роботи (понад 500 життєвих циклів заряду/розряду).
✔️ Легкість транспортування, за рахунок того, що АКБ не проливає рідину.
✔️ Стійкість до вібрацій
✔️ Можливість встановлення в приміщенні з слабкою вентиляцією.
✔️ Можливість встановлення в делікатному середовищі, як джерело резервного живлення медичного устаткування.
Сфера застосування:
✔️ Сонячні електростанції
✔️ Джерела безперебійного живлення
✔️ Телекомунікаційне обладнання
✔️ Охоронні системи
✔️ Запуск стаціонарних двигунів
✔️ Розміри: 330 (Д) × 171 (Ш) × 214 (В) мм;
✔️ Вага пристрою 30 кг.
✔️ Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 800 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 171 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 11 492 ₴
