
Акумулятор ESS Dyness B4850 48В 50А 2,4 кВт*год
- Немає в наявності
22 542 ₴
Акумулятор ESS Dyness B4850 48В 50А 2,4 кВт*год
Опис:
Акумулятор ESS Dyness B4850 48В 50А 2,4 кВт*год - ідеальне рішення для накопичення електроенергії, що представлене на вітчизняному та європейському ринку.
Сумісний з багатьма інверторами автономного та гібридного типу. Застосовуються в основному в системах сонячних електростанцій.
Dyness B4850 – можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування та електрообладнання.
Компактні розміри акумулятора 480 * 360 * 90 мм дозволять використовувати його в умовах обмеженого простору.
Можливий вертикальний монтаж на стіні. Для горизонтального монтажу рекомендуємо придбати спеціальну акумуляторну шафу.
Цей акумулятор ідеально використовувати в місцях де є часті перебої з постачанням електроенергії від загальної мережі.
Він витримує глибину розряду до 95%. Напруга акумулятора становить 48В, ємність 50 А-год, рекомендований зарядний струм 25 А.
Батарея Dyness B4850 має вбудовану систему керування BМS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між комірками.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 95%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 2,4 кВт⋅год, з можливістю нарощення, шляхом паралельного з'єднання акумуляторних модулів до 10 шт.
✔️ Паралельне підключення до 10 пристроїв.
✔️ Сумісність з RS485 та CAN
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
Вага пристрою становить 22 кілограми.
Країна виробництва: КНР.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 50 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 25 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 22 542 ₴

