
Гібридний інвертор Voltronic Axpert MAX II 8000Вт, 48В, 2 MPPT
- В наявності
43 979 ₴
43 095 ₴
Гібридний інвертор Voltronic Axpert MAX II 8000Вт, 48В, 2 MPPT
Опис:
Гібридний інвертор Voltronic Axpert MAX II 8000Вт, 48В - це високоякісний багатофункціональний пристрій, призначений для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу, з функцією автономного живлення.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Здатність працювати без акумуляторних батарей і більш високі напруги на вході PV, а також можливість роботи в паралель до 6 інверторів.
2 МРРТ трекера дають змогу під'єднати сонячні панелі на різних площинах.
Діапазон МРРТ трекерів при робочій напрузі сягає: 90-450 В. Максимальний зарядний струм (змінний) 120 А.
Особливості продукту:
✔️ Два виходи керування навантаженням
✔️ Максимальний вхідний струм PV до 27 А
✔️ Широкий діапазон вхідної напруги PV 90VDC ~ 450VDC
✔️ Індикація стану за допомогою RGB-світла
✔️ Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступний додаток для Android/iOS)
✔️ Підтримує функцію USB On-the-Go
✔️ Зарезервований комунікаційний порт для BMS (RS485, CAN-BUS або RS232)
✔️ Конструкція змінного вентилятора для простоти обслуговування
✔️ Може працювати без акумулятора
✔️ Настроюваний таймер використання виходу AC/PV і визначення пріоритетів
✔️ Сумісний з електромережею або генератором
✔️ Вбудований захист проти пилу
✔️ Вбудований вихід постійного струму для вентилятора постійного струму, світлодіодної лампи, маршрутизатора тощо.
✔️ Паралельна робота до 6 одиниць
|
Модель |
Axpert MAX II TWIN 8K |
|
Номінальна потужність |
8000ВА/8000Вт |
|
Вхід сонячного контролера PV: |
|
|
Максимальна напруга PV: |
500V |
|
Робочий діапазон PV в режимі MPPT |
90-450В |
|
Номінальна напруга PV |
240В |
|
Кількість контролерів MPPT |
2 |
|
Максимальная потужність фото-модулів |
8000Вт (2-х 4000Вт) |
|
Максимальний струм контролера зі сторони акумулятора |
150А |
|
Кількість МРРТ |
2 |
|
Струм MPPT |
18A |
|
Струм короткого замикання MPPT |
30A |
|
Параметри мережі: |
|
|
Вхідна напруга мережі |
90-280В або 170-280В |
|
Частота мережі |
50Гц або 60Гц |
|
Максимальний струм транзиту мережі |
40А |
|
Власне використання: |
75Вт |
|
Параметри виходу в режимі роботи від мережі: |
|
|
Напруга виходу: |
повторює вхідне |
|
Частота виходу |
повторює вхідне |
|
Форма синусоїди |
повторює вхідне |
|
Максимальна тривала потужність транзиту |
8000Вт |
|
Параметри виходу в режимі інвертора: |
|
|
Напруга виходу |
220/230/240В |
|
Частота виходу |
автовизначення відповідно вхідній |
|
Форма синусоїди |
Чиста синусоїда |
|
Максимальна потужність інвертора, соsF=1 |
8000Вт |
|
ККД в режимі інвертора |
90%...93% |
|
Акумулятор: |
|
|
Напруга акумулятора |
48В |
|
Максимальна напруга акумулятора |
66В |
|
Максимальний струм заряду від мережі |
120А |
|
Максимальний загальний струм заряду |
150А |
|
Струм холостого ходу при відключеній мережі і сонячних батареях |
1,60А |
|
Моніторинг і управління, особливості: |
|
|
RS232 |
є |
|
USB |
є |
|
WiFi через додаток WatchPower Android |
є |
|
Контакт управління генератором |
є |
|
LCD дисплей |
є |
|
Кнопки управління і програмування |
є |
|
Роз`єм для підключення плати погодження |
є, плата погодження в базовій поставці |
|
Знімний дисплей |
ні |
|
Тип перетворення
|
високочастотний
|
|
Фізичні параметри: |
|
|
Габарити |
158.4*502.5*530.8мм |
|
Вага |
20кг |
|
Температура використання |
-10...+50С |
|
Вологість эксплуатацї |
0-90% (без конденсата) |
|
Гарантія |
12 мес |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 16000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 503 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Висота | 530 мм |
| Вага | 20 кг |
- Ціна: 43 095 ₴


