
Сонячна панель Trina Solar TSM-NEG9R.28, 445 Вт, N-Type, монокристалічна
- Немає в наявності
3 669 ₴
Сонячна панель Trina Solar TSM-NEG9R.28, 445 Вт, N-Type
Опис:
Сонячна панель Trina Solar TSM-NEG9R.28, 445 Вт, N-Type - входить у групу Tier 1 та вже багато років утримує одну з лідерських позицій щодо обсягів продажу сонячних фотомодулів у світі.
Всі фотомодулі даної компанії характеризуються довговічністю, надійністю при роботі та безперечною якістю збірки.
Виключенням не стала і панель Trina Solar TSM-NEG9R.28, 445 Вт, N-Type, яка є альтернативою більш габаритним модулям, які поступово завойовують ринок.
Компактність модуля і висока потужність на квадратний метр точно забезпечить популярність модулю на ринку світу та України.
Оновлена модель Vertex S+ пропонує чудову продуктивність продукту в поєднанні з інноваційною естетикою, орієнтованою на дизайн.
Технологія подвійних лінз покращує довговічність, вогнестійкість, продуктивність і придатність до переробки. У поєднанні з новою технологією комірок N-type i-TOPCon - це наступне покоління сонячних модулів для приватних і комерційних сонячних систем.
✔️ Пікова потужність до 445 Вт, ефективність модуля 22,3 % із технологією підключення високої щільності комірок.
✔️ Технологія N-type забезпечує 1% деградації в перший рік і 0,4% в роки 2-30.
✔️ Висока надійність: снігове навантаження 5,4 кПа і вітрове навантаження 4 кПа.
ККД панелі досягає 22.3%. Такий фотомодуль буде чудовим варіантом для монтування в масиві як і наземних так і дахових СЕС.
Якщо Ви маєте обмежену площу під монтування, але Вам потрібно створити максимально потужну СЕС, то саме Trina Solar TSM-NEG9R.28 445 Вт буде оптимальним варіантом.
Технологія Multi Busbar відповідає за краще поглинання світла, відповідно за кращі параметри вироблення електроенергії комірками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 445 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 10.05 А |
| Напруга при максимальній потужності | 44.3 В |
| Струм короткого замикання | 10.71 А |
| Напруга холостого ходу | 52.6 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.3 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Довжина | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 3 669 ₴



