
Гібридний інвертор, ДБЖ Easun Power IGridSV-IV 5.6 кВт, 48В
- Немає в наявності
40 664 ₴
Гібридний інвертор, ДБЖ Easun Power IGridSV-IV 5.6 кВт, 48В
Опис:
Гібридні інвертора Easun Power - це якісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем безперебійного живлення квартир, приватних будинків, котеджів та приміщень міні-бізнесу з додаванням функцій автономного електропостачання.
Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати активність системи та легко змінювати такі параметри, як: струм заряду акумулятора, налаштування мережевого або альтернативного пріоритету живлення, а також налаштування діапазону вхідної напруги.
Відмінною особливістю пристроїв, є можливість роботи без акумулятора та використання вищої напруги на вході PV.
Easun Power IGridSV-IV 5.6 кВт є однофазним автономним інвертором з номінальною потужністю 5.6 кВт.
Інвертор здатний заряджати акумулятори з напругою 48 В.
Діапазон МРРТ трекерів при робочій напрузі сягає 120-430 В. Максимальний зарядний струм від панелей - 27 А.
Інвертор здатний працювати при відносній вологості від 5% до 95% (без конденсації).
Робоча температура, при якій інвертор буде стабільно працювати це від -10 до +50.
Особливості :
✔️ Паралельна робота до 9 одиниць;
✔️ Вбудований Wi-Fi для мобільного моніторингу (доступно);
✔️ Інвертор з чистою синусоїдою;
✔️ 1 МППТ контролер;
✔️ Великий діапазон вхідних напруг від сонячних панелей;
✔️ Підтримує функцію USB On-the-Go;
✔️ Зарезервований порт BMS (RS485, CAN-BUS або RS232);
✔️ Незалежна конструкція (може працювати без акумулятора);
✔️ Системна інформація інвератора зберігається в журналі подій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EASUN POWER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальний струм | 48 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5600 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 96 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 468 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 40 664 ₴





