
Сонячна панель Risen RSM108-10-450BNDG, 450 Вт моно
- Немає в наявності
3 669 ₴
Сонячна панель Risen RSM108-10-450BNDG - це високоефективний фотомодуль, розроблений для використання в системах сонячної енергетики як для комерційних, так і для побутових застосувань. Цю панель оснащено монокристалічними кремнієвими осередками, що забезпечують високий рівень продуктивності та ефективності навіть в умовах низької освітленості.
Номінальна потужність RSM108-10-450BNDG становить 450 Вт.
Високий показник потужності дозволить заощадити площу під монтування станції, а менша кількість панелей дозволить провести швидший монтаж.
Сонячні батареї серії Dual Glass TOPCON N-Type проходять спеціальні тести. І лише після цього вирушають на світовий ринок.
Основні технічні характеристики:
Напруга при максимальній робочій потужності: 33.08В,
Струм при максимальній робочій потужності: 13.63А .
Струм короткого замикання становить: 14.25А,
Напруга холостого ходу: 39.91В.
Ключові особливості панелі:
✔️ при виготовленні використовуються PERC, Half Cell, Multi Busbar-технології;
✔️ двостороння Dual Glass технологія
✔️ ККД - 22,1%;
✔️ струм к.з. - 14,25 А;
✔️ потужність - 450 Вт;
✔️ гарантія на втрату потужності не більше 20% - 30 років;
✔️ повна герметичність сонячної панелі (стійкість до 2400 Па до вітрових та до 5400 до снігових навантажень);
✔️ складаються (конструктивно) із половинчастих елементів (108 штук);
✔️ рама з анодованого алюмінію завтовшки 30мм.
Габарити та вага пристрою є такими: 1800 х 1134 х 30 мм, а вага – 25 кг.
Рама панелі виготовлена з анодованого алюмінію, тому вона фактично не піддається корозії. Діапазон робочої температури – від -40 до +85 C.
В цілому, даний фотомодуль буде ідеальним рішенням як для промислових, так і для домашніх станцій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Risen Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Потужність | 450 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.63 А |
| Напруга при максимальній потужності | 33.08 В |
| Струм короткого замикання | 14.25 А |
| Напруга холостого ходу | 39.91 В |
| Кількість елементів | 108 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 22.1 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.046 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.29 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.25 %/° С |
- Ціна: 3 669 ₴
- Спосіб упаковки: Спосіб пакування: палета Кількість панелей в палеті: 36 шт Розмір палети, ДxВxШ: 2040x1130x1130 мм Вага палети, кг: 670


