
Акумуляторна батарея MUST LiFePO4, 12В 100A/г літій-залізо-фосфатний
- Немає в наявності
16 840 ₴
Акумуляторна батарея MUST LiFePO4, 12В 100A/г літій-залізо-фосфатний
Опис:
Акумулятор MUST LiFePO4 – це літій-залізо-фосфатний акумулятор із вбудованою системою керування батареєю (BMS), яка забезпечує захист та балансування літієвих елементів, та високою циклічностью до 4000 циклів при 80% DoD (глибина розряду).
Цей акумулятор підходить для систем зберігання енергії, захисту та безпеки, телекомунікаційних систем, систем відновлюваної енергії та інших застосувань.
Особливості:
✔️ Велика кількість циклів
✔️ 4000 циклів при 80% DoD для ефективного зниження загальної вартості володіння.
✔️ Високий термін служби
✔️ Батареї зі стабільною хімією.
✔️ Вбудований захист схеми
✔️ Система керування батареєю (BMS) вбудованадля захисту акумулятора
✔️ Швидка зарядка
✔️ Висока термостійкість
✔️ Підходить для використання в широкому діапазоні застосувань, де висока температура навколишнього середовища : до +60°С.
✔️ Літієві батареї забезпечують більше Вт-год/кг, водночас вони важать до 1/3 ваги еквівалента SLA.
✔️ Підтримка роботи послідовно до 4 акумуляторів, що дозволяє використання в системах 48В
ВАЖЛИВО! НЕ ПІДТРИМУЮТЬ ПАРАЛЕЛЬНУ РОБОТУ КІЛЬКАХ АКУМУЛЯТОРІВ!
ПОПЕРЕДЖЕННЯ:
• ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ замикати, роздавлювати або розбирати.
• НЕ нагрівайте та не спалюйте.
• НЕ занурюйте рідину.
• Заряджайте кожні 3 місяці. Приміщення для зберігання повинно бути чистим, прохолодним, сухим та вентильованим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 4000 циклів заряду |
| Напруга | 12.8 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 339 мм |
| Висота | 218 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 16 840 ₴



