
Сонячна панель JINKO JKM545М-72HL4-V 545Вт P-Type, монокристалічна
- Немає в наявності
6 188 ₴
Сонячна панель JINKO JKM545М-72HL4-V 545Вт P-Type
Опис:
Сонячна панель JINKO JKM545М-72HL4-V 545Вт P-Type - одна з найпотужніших сонячних панелей на ринку, її потужність досягає 545Вт.
На ринку сонячних панелей, китайська компанія JINKO Solar зарекомендувала себе як виробник високоякісних фотомодулів, які відповідають міжнародним стандартам якості та надійності.
Постійно потрапляє в топ-5 престижного списку Tier1.
Використовуючи лише 55 таких сонячних батарей, можна сформувати масив панелей сонячної електростанції, загальною потужністю у 30кВт, при цьому зекономивши на площі і на монтуванні, а також на системі кріплень.
В цілому, така модель має кілька характеристик, які якісно виділяють її на ринку фотовольтаїки:
✔️ ККД JKM545М-72HL4-V 545Вт досягає 21.1%, тому панель доволі ефективно перетворює сонячне випромінювання в електроенергію;
✔️ Панель має підвищену механічну стійкість - 5400Па статичного фронтального навантаження та 2400Па статичного навантаження з тильної сторони. Крім цього, панель витримає удар граду діаметром в 3мм при швидкості в 20м/с;
✔️ Розподільча коробка відповідає стандарту захисту оболонки IP68;
Технічні параметри фотомодуля моделі JINKO JKM545М-72HL4-V 545Вт є наступними:
✔️ Номінальна потужність становить 545Вт;
✔️ Напруга розімкнутого кола складає 49.52В;
✔️ Напруга при максимальній потужності становить 40.80В;
✔️ Струм при максимальній потужності – 13.36А;
✔️ Струм короткого замикання – 13.94А;
✔️ Максимальна напруга в системі – 1000/1500 В.
✔️ Корпус фотомодуля виготовлений з анодованого алюмінію, і тому не ржавіє.
✔️ Температурний діапазон навколишнього середовища для ефективної роботи фотомодуля – від -40℃…+85℃.
✔️ Номінальна температура становить 45±2℃.
✔️ Розміри фотомодуля: 2278x1134x35мм
✔️ Вага становить 28кг.
✔️ Кількість комірок – 144 штуки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 545 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.36 А |
| Напруга при максимальній потужності | 40.8 В |
| Струм короткого замикання | 13.94 А |
| Напруга холостого ходу | 49.52 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.1 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.048 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.28 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.35 %/° С |
- Ціна: 6 188 ₴

