
Сонячна панель Ja Solar JAM72S30-545/MR, 545 Вт, монокристалічна
- Немає в наявності
6 188 ₴
Сонячна панель Ja Solar JAM72S30-545/MR, 545 Вт
Опис:
Сонячна панель Ja Solar JAM72S30-545/MR - одна з найпотужніших сонячних панелей на ринку, її потужність досягає 545Вт.
На ринку сонячних панелей, китайська компанія Ja Solar зарекомендувала себе як виробник високоякісних фотомодулів, які відповідають міжнародним стандартам якості та надійності.
Постійно потрапляє в топ-5 престижного списку Tier1.
Використовуючи лише 55 таких сонячних батарей, можна сформувати масив панелей сонячної електростанції, загальною потужністю у 30кВт, при цьому зекономивши на площі і на монтуванні, а також на системі кріплень.
В цілому, така модель має кілька характеристик, які якісно виділяють її на ринку фотовольтаїки:
✔️ Температурний коефіцієнт потужності складає -0.350 %/℃, що наразі є справді високим стандартом для фотомодулів. Чим нижчий даний коефіцієнт, тим ефективніше панель працює при високих температурах, особливо влітку;
✔️ ККД JAM72S30-545/MR досягає 21.1%, тому панель доволі ефективно перетворює сонячне випромінювання в електроенергію;
✔️ 11 струмознімних доріжок
✔️ Панель має підвищену механічну стійкість - 5400Па статичного фронтального навантаження та 2400Па статичного навантаження з тильної сторони. Крім цього, панель витримає удар граду діаметром в 3мм при швидкості в 20м/с;
✔️ Розподільча коробка відповідає стандарту захисту оболонки IP68;
✔️ Нижча LCOE. Панелі більшої потужності, крім очевидних технічних переваг, також економічно ефективніша, має нижчий показник LCOE, тож період її окупності є швидшим.
✔️ Тільки -0.55% щорічної деградації панелі протягом наступних 25 років. Після 25 років експлуатації, модуль втратить 16% своєї номінальної потужності.
Технічні параметри фотомодуля моделі JAM72S30-545/MR є наступними:
✔️ Номінальна потужність становить 545Вт;
✔️ Напруга розімкнутого кола складає 49.75В;
✔️ Напруга при максимальній потужності становить 41.80В;
✔️ Струм при максимальній потужності – 13.04А;
✔️ Струм короткого замикання – 13.93А;
✔️ Максимальна напруга в системі – 1000/1500 В.
✔️ Корпус фотомодуля виготовлений з анодованого алюмінію, і тому не ржавіє.
✔️ Температурний діапазон навколишнього середовища для ефективної роботи фотомодуля – від -40℃…+85℃.
✔️ Номінальна температура становить 45±2℃.
✔️ Розміри фотомодуля: 2279x1134x30
✔️ Вага становить 27.3кг.
✔️ Кількість комірок – 144 штуки.
Сонячна панель виготовлена згідно технологія Half-Cell, що подвоює кількість активних комірок, й внаслідок чого – загальну робочу ефективність під час затінень. PERC технологія та анти PID технологія збільшують показники виробітку панелі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 545 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.04 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.8 В |
| Струм короткого замикання | 13.93 А |
| Напруга холостого ходу | 49.75 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.1 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.3 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.045 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.275 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.35 %/° С |
- Ціна: 6 188 ₴

