
Сонячна панель Trina Solar 415 Вт TSM-DE09R.05 Full Black
- Немає в наявності
- Код: 0121
4 774 ₴
Сонячна панель Trina Solar 415 Вт TSM-DE09R.05 Full Black
Опис:
Солнечная панель Trina Solar 415 Вт - входить у групу Tier 1 та вже багато років утримує одну з лідерських позицій щодо обсягів продажу сонячних фотомодулів у світі.
Всі фотомодулі даної компанії характеризуються довговічністю, надійністю при роботі та безперечною якістю збірки.
Виключенням не стала і панель Trina Solar 415 Вт TSM-DE09R.05, яка є альтернативою більш габаритним модулям, які поступово завойовують ринок.
Компактність модуля і висока потужність на квадратний метр точно забезпечить популярність модулю на ринку світу та України.
Модуль містить 144 монокристалічних осередки PERC, розташовані в 30-мм рамі з анодованого алюмінієвого сплаву. Вони вкриті склом високої прозорості товщиною 3,2 мм з покриттям антивідблиску.
Розташування з половинними осередками забезпечує найвище виробництво енергії.
Серія Vertex S має підвищену стійкість до снігу (до 6000 Па) та вітру (до 4000 Па).
Модуль має найменші розміри в порівнянні з іншими фотоелектричними панелями того ж класу та генерує до 415 Вт потужності.
Технологія Multi Busbar відповідає за краще поглинання світла, відповідно за кращі параметри вироблення електроенергії комірками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trina Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 415 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 9.94 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.7 В |
| Струм короткого замикання | 10.55 А |
| Напруга холостого ходу | 50 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 20.08 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.8 кг |
| Довжина | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.04 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.25 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 4 774 ₴


