
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VHM 3 кВт, 24В, 3000BТ
- Немає в наявності
- Код: 0109
17 238 ₴
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VHM 3 кВт, 24В, 3000BТ
Опис:
MUST PV18-3024 VHM - це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою з MPPT і зарядного пристрою для акумуляторів, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Сонячний інвертор MUST PV18-3024 VHM накопичує енергію від сонячних модулів, мережі чи генератора в акумуляторні батареї.
Пріоритети заряджання АКБ та подачі електроенергії споживачам задаються налаштуваннями інвертора. Таким чином, забезпечується безперебійне подання електроенергії до споживачів.
Автономні інвертори MUST PV18-3024 VHM чудово підходять для заміських будинків та офісних приміщень.
У денний час сонячна енергія може живити вашу побутову техніку, або ви можете зберегти цю енергію в акумуляторній батареї для резервного живлення при відключенні електроенергії або вночі.
Сфери застосування інвертора MUST PV18-3024 VHM 3 кВт:
✔️ сонячні електростанції;
✔️ джерела безперебійного живлення;
✔️ джерела резервного електроживлення;
✔️ інші сфери застосування.
Переваги інвертора Must PV18-3024 VHM 3000Bт:
✔️ Висока ефективність: інвертор MUST PV18-3024 VHM має високу ефективність перетворення сонячної енергії в електроенергію, що дозволяє отримувати більше енергії зі збереженої сонячної енергії.
✔️ Широкий діапазон вхідної напруги: цей інвертор може працювати з великим діапазоном вхідної напруги, що дозволяє підключати до нього більше сонячних панелей.
✔️ Вбудований захист від перенапруги: інвертор MUST PV18-3024 VHM має вбудований захист від перенапруги, що дозволяє захистити підключені до нього сонячні панелі від пошкоджень в разі несподіваного зростання напруги.
✔️ Широкі можливості моніторингу: інвертор можна підключити до мережі Інтернет, що дозволяє користувачам моніторити його роботу з будь-якої точки світу через мобільний додаток або веб-інтерфейс.
✔️ Надійність та довговічність: MUST PV18-3024 VHM має надійну конструкцію та виготовляється з використанням високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність інвертора та його ефективну роботу.
✔️ Легкість установки та експлуатації: інвертор MUST PV18-3024 VHM має компактну конструкцію, що дозволяє легко встановлювати його у будь-якому місці, а його простий інтерфейс дозволяє легко налаштувати його роботу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 272 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 17 238 ₴




