
Акумулятор Dyness DL5.0C - LiFePO4, 48В, 100A, 5,12 кВт*год
- Немає в наявності
43 802 ₴
Акумулятор Dyness DL5.0C - LiFePO4, 48В, 100A, 5,12 кВт*год
Опис:
Літієвий акумулятор Dyness DL5.0C - 48В, 100A,5,12кВт-год - ідеальне рішення для накопичення електроенергії, що представлене на вітчизняному та європейському ринку.
Сумісний з багатьма інверторами автономного та гібридного типу. Застосовуються в основному в системах сонячних електростанцій.
Dyness DL5.0C – можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування та електрообладнання.
Компактні розміри акумулятора 558 * 545 * 150 мм дозволять використовувати його в умовах обмеженого простору.
Можливий вертикальний монтаж на стіні. Для горизонтального монтажу рекомендуємо придбати спеціальну акумуляторну шафу.
Цей акумулятор ідеально використовувати в місцях де є часті перебої з постачанням електроенергії від загальної мережі.
Він витримує глибину розряду до 95%. Напруга акумулятора становить 48В, ємність 100А-год, рекомендований зарядний струм 50А (максимум 75А)
Батарея Dyness DL5.0C має вбудовану систему керування BМS. Це дозволяє контролювати напругу, струм, стан заряду, балансувати зарядний струм між комірками.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 95%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,12 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 192 кВт⋅год шляхом паралельного з'єднання акумуляторних модулів.
✔️ Паралельне підключення до 40 пристроїв.
✔️ Сумісність з RS485 та CAN
Вага пристрою становить 54 кілограмів. Країна виробництва: Китай.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyness |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 558 мм |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вага | 54 кг |
- Ціна: 43 802 ₴






