
Гібридний інвертор LuxPower ECO Hybrid SNA 5000 WIDE PV 5кВт 48В
- Немає в наявності
27 846 ₴
Гібридний інвертор Luxpower ECO Hybrid SNA 5000 WIDE PV 5кВт 48В
Опис:
Однофазні інвертори для автономних сонячних електростанцій компанії LuxPower дозволяють побудувати надійну та ефективну систему повного або резервного енергозабезпечення об'єкту, дому або офісу.
Переваги інвертора:
✔️ Наявность двох МРР трекерів,
✔️ Широкий діапазон напруг по підключенню фотомодулів та можливості масштабування до 30 кВт в одно чи трифазну систему,
✔️ Окремий вхід для підключення генератора,
✔️ Вбудований блок АВР в інвертор,
✔️ Наявність інтернет-моніторингу, через який можна як просто слідкувати за роботою станції, так і проводити віддалені налаштування і діагностику.
Гібридну СЕС доцільно використовувати тоді, коли у вас є можливість експортувати надлишкову сонячну енергію в загальну мережу за "Зеленим тарифом".
В цілому, інвертор відрізняється високою якістю щодо його ціни, і високою ефективністю роботи в комплексі сонячної електростанції.
Сумісний з більшістю літієвих та AGM акумуляторів.
Основна особливість цієї моделі - ефективність до 97.5 % та наявність двох MPPT трекерів. Що для інверторів такого типу - вважається справді чудовими характеристиками.
Розміри становлять: 330 х 504 х 135 мм, Вага: 14 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LuxPower |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 17 А |
| Частота | 60 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| ККД, не менше | 93 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 27 846 ₴




