
Монокристалічна сонячна батарея LONGI SOLAR LR5-72HIH 550M
- Немає в наявності
- Код: 0102
6 188 ₴
+380 (50) 693-32-94
Олександрповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Монокристалічна сонячна батарея LONGI SOLAR LR5-72HIH 550M
Опис:
LongiSolar - це високоефективний монокристалічний сонячний елемент, що є сегментованим модулем: він складається з двох частин (верхньої і нижньої) і має 72 напівелементи,а всього 144.
В основі осередків лежать пластини монокристалічного кремнію, на які нанесені дев'ять смуг, що ведуть (технологія 9VB). Зворотня сторона осередку покрита діелектриком, а контакт із металізованим пластиковим листом, на якому заснована вся конструкція, здійснюється через мікроотвори (технологія PERC).
З лицьового боку кремнієві пластини закриті прозорим загартованим склом. Вся конструкція обрамлена вологостійким алюмінієвим профілем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LONGi Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1500 В |
| Потужність | 550 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 13.12 А |
| Напруга при максимальній потужності | 41.95 В |
| Струм короткого замикання | 13.98 А |
| Напруга холостого ходу | 49.8 В |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| ККД, не менше | 21.3 % |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Довжина | 2278 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Температурні коефіцієнти | |
| Температурний коефіцієнт струму | 0.05 %/° С |
| Температурний коефіцієнт напруги | -0.265 %/° С |
| Температурний коефіцієнт потужності | -0.34 %/° С |
- Ціна: 6 188 ₴




