
Акумуляторна батарея SSB Battery SBL150-12i AGM 12В 150Аг
- Немає в наявності
- Код: 0099
11 492 ₴
Акумуляторна батарея SSB Battery SBL150-12i AGM 12В 150Аг
Опис:
Це надійне сучасне автономне джерело постійного електричного струму напругою 12В та місткістю 150 А·год.
SSB Battery SBL150-12i AGM 12V 150Ah - ідеальні акумулятори для дому та офісу, побутової техніки та електроніки, газових котлів, систем відеоспостереження та комп'ютерної техніки.
Цей АКБ відзначається тривалим терміном експлуатації і доступною ціною.
Акумулятори бренду SSB Battery виготовляються компанією Battery-Kutter головний офіс якої розташований в німецькому місті Нордерштедт. Компанія окрім широкого асортименту батарей також виготовляє зарядні пристрої.
Місткість SBL150-12i AGM 12V 150Ah становить 150А·год(1,8 кВт⋅год).
Напруга 12В.
Застосовують цей акумулятор для інверторів, автономних сонячних станцій і в джерелах безперебійного живлення.
Цей пристрій виготовлений за технологією VRLA та є абсолютно герметичним. Особливістю AGM технології є те, що в АКБ міститься згущений електроліт. Це унеможливлює витік кислоти.
Цей тип акумуляторів краще підходить для доставки великого струму, ніж гелеві.
SBL150-12i AGM 12V 150Ah - достатньо підзаряджати 1 раз на 6 місяців, хоча рекомендовано частіше.
На верхній частині АКБ виведені клеми під болтові зажими М6. В циклічному режимі даний акумулятор розрахований на 300-350 глибоких розрядів до напруги 10,5 В, при неглибокому розряді цей показник може становити й 700 циклів.
✔️ Габарити АКБ - 482x170x240мм.
✔️ Роз’єм підключення М8.
✔️ Вага – 44.8 кг.
✔️ Гарантія на пристрій – 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SSB Battery Service |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | AGM |
| Ємність акумулятору | 150 А. г |
| Напрацювання | 350 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 40 А |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -15 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 482 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Вага | 44.8 кг |
- Ціна: 11 492 ₴

