
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-200M, 200 Вт, 12 В
- В наявності
5 967 ₴
5 525 ₴
Монокристалічна сонячна панель Axioma Energy AX-200M, 200 Вт, 12 В
Опис:
Сонячна панель AXIOMA Energy AX-200M - одна з найпотужніших 12-вольтових панелей на ринку.
Сонячна панель застосовується для заряду акумуляторів з вольтажем у 12 В.
Основний спектр застосувань - забезпечення освітлення кемпінгу, невеликої дачі, білбордів, охоронні системи і системи відеонагляду.
Фотомодуль виготовляється на основі монокристалічного кремнію, тому демонструє вищий показник продуктивності, ніж полікристалічний аналог. Крім цього, такий фотомодуль відрізняється більшою міцністю.
Потужність панелі становить 200 Вт, проте допускається позитивне відхилення по потужності в діапазоні від 0 до 3 %.
Основні переваги сонячних панелей AXIOMA energy:
✔️ механічно міцна конструкція, адаптована під кліматичні навантаження Європи і України - витримує вітрові навантаження до 2400Па і сніг до 5400;
✔️ тривалий термін служби (> 25 років);
✔️ гарантована надійність і суворі гарантії якості - значно перевершують сертифікаційні вимоги;
✔️ висока надійність в екстремальних умовах навколишнього середовища (сильний сольовий туман, аміак, піщані вітри, град і т.п.);
✔️ краще співвідношення ціни та якості.
Характеристики сонячної панелі AXIOMA energy AX-200М:
✔️ номінальна потужність панелі Pm(W) 200
✔️ напруга фотомодуля 12 В
✔️ номінальна напруга Vm(V) 18,1
✔️ номінальний струм Im(A) 11,5
✔️ напруга при розімкнутому контурі Voc(V) 21,6
✔️ струм короткого замикання Isc(A) 11,87
✔️ кількість полікристалічних сонячних елементів: 64
✔️ алюмінієва рама, розміри: 1378 x 770 x 35 мм
✔️ вага: 10,7 кг
✔️ Обхідні діоди, щоб зменшити втрати в частковій тіні
✔️ Клас захисту IP65
✔️ Вiдповiднiсть стандарту СЕ
✔️ Контроль характеристик кожного модуля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AXIOMA energy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Матеріал виготовлення модуля | Чистий кремній |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Напруга | 1000 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 11.05 А |
| Напруга при максимальній потужності | 18.1 В |
| Струм короткого замикання | 11.87 А |
| Напруга холостого ходу | 21.6 В |
| Кількість елементів | 64 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.7 кг |
| Довжина | 1378 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Товщина | 35 мм |
- Ціна: 5 525 ₴





