
Джерело безперебійного живлення Logic Power LPY-B-PSW-1000VA (700Вт, 12В), 10A/20A, ДБЖ з правильною синусоїдою
- Немає в наявності
- Код: 0087
9 812 ₴
Джерело безперебійного живлення Logic Power LPY-B-PSW-1000VA (700Вт, 12В), 10A/20A
Опис:
Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) Logic Power LPY-B-PSW-1000VA (700Вт, 12В) - використовується для забезпечення резервного живлення електрообладнання у разі припинення подачі живлення у спільній мережі електричного струму.
Пристрій перетворює постійний струм від зовнішньої акумуляторної батареї (12V не входить у комплектацію) на джерело змінного струму (220±10%).
Пристрій автоматично регулює струм заряду зовнішньої батареї (до 20А) за допомогою мікропроцесорного керування.
Час перемикання в режим резервного харчування - 4 мс.
Діапазон робочої напруги без переходу на батарею становить від 140 до 275 В.
Для підключення обладнання в Logic Power LPY-B-PSW-1000VA (700Вт, передбачено 2 розетки.
Модель обладнана функціями стабілізації напруженості і холодного старту.
Logic Power LPY-B-PSW-1000VA (700Вт, 12В) розрахований на з'єднання електрообладнання сумарною потужністю до 1000/700 VA/W.
Модель обладнана надійним захистом від різких стрибків і перешкод напруги в мережі, коротких замикань і згорання дроту, а також від швидкого розряду і надлишкового заряду акумуляторних батарей.
Головні особливості:
✔️ Вихідна напруга правильної синусоїда;
✔️ Вибір зарядного струму 15-20 А;
✔️ Великий інформаційні LED дисплей;
✔️ Низький рівень власного електроспоживання;
✔️ Наявність стабілізатора напруги, з можливістю роботи без АКБ.
Характеристики:
✔️ Номінальна потужність – 700 Вт;
✔️ Короткочасна максимальна потужність (приблизно 3 с.) – 1000 Вт;
✔️ Напруга акумуляторної батареї – 12 В;
✔️ Максимальний струм зарядного пристрою – 20 В;
✔️ Стабілізатор напруги – 140-270 В;
✔️ Точність стабілізації ― +\- 10%;
✔️ Комплексний захист підключених пристроїв від – перенапруги, короткого замикання, перезаряду\недозаряду АКБ, високої частоти в мережі, перегріву силових ключів;
✔️ Система охолодження – активна (кулер з інтелектуальним керуванням);
✔️ Вага – 6.7 кг;
✔️ Габаритні розміри – 341х146х210 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 20 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 700 Вт |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| ККД, не менше | 98 % |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 7 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Автоматичний |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 9 812 ₴





