
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1 Pro 48В 100A LiFePo4, 5,12 кВт*год, літій-залізо-фосфатний
- Немає в наявності
- Код: 0086
62 764 ₴
Акумуляторна батарея Deye SE-G5.1 Pro 48В 100A LiFePo4, 5,12 кВт*год
Опис:
Літієвий акумулятор Deye SE-G5.1 Pro 48В 100A - один з найбільш надійних способів накопичення енергії, представлених на ринку України.
Цей акумулятор можна використовувати для підтримки енергозабезпечення різних видів устаткування і систем.
Модель Deye SE-G5.1 Pro особливо підходить для використання в умовах обмеженого простору, завдяки своїм компактним розмірам. Цю акумуляторну батарею рекомендується використовувати в автономних системах, де немає підключення до зовнішньої мережі - вона витримує глибокі розряди до 90%.
Основні переваги:
✔️ Модульна конструкція, що забезпечує простоту монтажу та розширення.
✔️ 6000 циклів заряду/розряду акумулятора до 90%.
✔️ Проста інтеграція з багатьма типами гібридних та автономних сонячних інверторів.
✔️ Корисна потужність 5,12 кВт⋅год, з можливістю нарощення до 327 кВт⋅год
✔️ Паралельне підключення до 64 одиниць.
✔️ Очікуваний термін служби 15 років.
✔️ Гарантія 5 років.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Напрацювання | 6000 циклів заряду |
| Напруга | 48 В |
| Струм заряду | 50 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 445 мм |
| Висота | 133 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 44 кг |
- Ціна: 62 764 ₴





