
Акумулятор гелевий Kijo JDG 200Ah 12V GEL
- Немає в наявності
- Код: 0084
15 249 ₴
Акумулятор гелевий Kijo JDG 200Ah 12V GEL
Опис:
Акумуляторна батарея Kijo JDG 200Ah 12V GEL - це високоякісний акумулятор, призначений для зберігання та постачання електроенергії в різних застосуваннях.
Kijo JDG 200Ah 12V GEL має напругу 12 В і потужність 200 Ah.
Потужність АКБ дозволяє їй забезпечувати досить велику кількість електроенергії для різних пристроїв і систем, до прикладу середньостатичний газовий котел зможе пропрацювати на такій батареї приблизно 24-25 годин.
Ця батарея використовує технологію гелевого електроліту, що забезпечує високий рівень безпеки та довговічності, гелевий електроліт дозволяє забезпечити надійну роботу акумуляторної батареї.
Акумулятор Kijo JDG 200Ah 12V GEL не потребує обслуговування, тому, що це герметична моноблочна батарея, яку можна встановлювати в приміщенні з невеликою вентиляцією. Цей акумулятор, виготовлений з ABS, має чудову стійкість до найсуворіших зовнішніх умов і дуже стійкий до сірчаної кислоти, яка зберігається всередині.
Основні переваги АКБ:
✔️ Не потребує обслуговування через свою герметичність.
✔️ Довговічність роботи (понад 1000 життєвих циклів заряду/розряду).
✔️ Легкість транспортування, за рахунок того, що АКБ не проливає рідину.
✔️ Стійкість до вібрацій
✔️ Можливість встановлення в приміщенні з слабкою вентиляцією.
✔️ Можливість встановлення в делікатному середовищі, як джерело резервного живлення медичного устаткування.
Сфера застосування:
✔️ Сонячні електростанції
✔️ Джерела безперебійного живлення
✔️ Телекомунікаційне обладнання
✔️ Охоронні системи
✔️ Запуск стаціонарних двигунів
✔️ Розміри: 522 (Д) × 240 (Ш) × 219 (В) мм;
✔️ Вага пристрою 59 кг.
✔️ Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kijo Battery |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напрацювання | 2500 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 20 А |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик ABS |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 522 мм |
| Висота | 219 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Вага | 59 кг |
- Ціна: 15 249 ₴






