
Гібридний сонячний інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200, 6.2кВт, 48В
- Немає в наявності
- Код: 0075
28 730 ₴
Гібридний сонячний інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200, 6.2кВт, 48В
Опис:
Гібридний сонячний інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200 потужністю 6,2кВт - це найкраще рішення автономного електроживлення приватного будинку, офісу, невеликого магазину. Інвертор доцільно використовувати для електроживлення офісної та побутової техніки, систем освітлення та кондиціонування.
Цей пристрій може отримувати електроенергію від сонячних батарей, загальної електромережі, акумуляторів, дизель-генераторів.
У випадку живлення від сонячних панелей інвертор перетворює постійний струм на змінний, потрібний для роботи електроприладів. Невикористану електроенергію сонячних фотомодулів інвертор експортує для зарядження акумуляторних батарей, які забезпечують резервне електроживлення, та в загальну електромережу за «Зеленим тарифом». Підключивши «Зелений тариф ви зможете отримувати додатковий дохід.
У разі вимкнення електроструму в мережі - інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200 переводить електроприлади на резервне живлення від акумуляторів.
Рекомендуємо купувати свинцево-кислотні, або літій-іонні акумулятори силою струму 48В.
Гібридний інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200 оснащений одним MPPT трекером з силою струму 27А, та діапазоном вхідної напруги 90-450В.
Основні переваги пристрою:
✔️ оснащений рідкокристалічним дисплеєм для зручного контролю роботи пристрою;
✔️ чиста синусоїдальна напруга на виході;
✔️ управління за рахунок додатку для смартфона, за рахунок додаткового підключення Wi-Fi модуля;
✔️ підтримка роботи з дизель-генераторами.
Інвертор Anern AN-SCI02-PRO-6200 працює в режимі робочих температур -10°C - 50°C і відносній вологісті від 5% до 95% (без конденсації).
Вхідні характеристики сонячного поля:
✔️ Номінальна потужність, Вт: 6200
✔️ Максимальна потужність, Вт: 6500
✔️ Діапазон вхідної напруги, В: 100~500
✔️ MPPT діапазон напруги, В: 90~450
✔️ Максимальна напруга, В: 500
✔️ Вхідний струм, А: 27
✔️ Максимальний струм MPPT трекера, А: 27
Вихідні характеристики:
✔️ Номінальна потужність, Вт: 6200
✔️ Максимальна потужність, Вт: 6500
✔️ Вихідний струм, А: 26,9
✔️ Вихідна напруга, В: 220/230
✔️ Форма синусоїди: правильна
✔️ Частота , Гц: 50/60
Загальні:
✔️ Габаритні розміри, мм: 100×300×444
✔️ Вага інвертора, кг: 11
✔️ Робочий діапазон температури, °C: -10...50
✔️ Вологість, %: 5...95
✔️ Охолодження: інтелектуальне, контрольоване охолодження вентиляторами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANERN |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6500 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6500 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 444 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 28 730 ₴





