
Джерело безперебійного живлення RITAR RTSW-500 LCD 12В, 300 Вт, лінійно - інтерактивне ДБЖ, чиста синусоїда
- Немає в наявності
6 188 ₴
Джерело безперебійного живлення RITAR RTSW-500 LCD 12В, 300 Вт
Опис:
ДБЖ RITAR RTSW-500 призначений для безперебійного надання живлення чутливим до якості напруги пристроям (котли опалення, насоси, телекомунікаційні прилади).
Модель RTSW-500 розрахована на спільну роботу з 12-вольтовою акумуляторною батареєю, яку треба придбати окремо.
Зазначимо, що в режимі холостого ходу (коли немає мережевої напруги 220 В), робочий струм внутрішньої електронної схеми має величину приблизно одного ампера.
LCD екран на лицьовій панелі в зручному вигляді представляє дані про роботу ДБЖ, зокрема: вхідну та вихідну напругу, частоту, ступінь заряду батареї, величину навантаження, а також сигналізує про виникнення перевантаження.
Конструкція цього ДБЖ передбачає внутрішній модуль стабілізатора напруги, який коригує напругу на виході. Якщо напруга переходить у нижню межу стабілізації (менш ніж 160 В), ДБЖ самостійно переходить на живлення від батареї. Також автоматично відбувається і зворотний процес.
Отже, Ritar RTSW-500 являє собою надійне джерело безперебійного живлення потужністю 300 Вт, здатне виконувати свої функції в автоматичному режимі.
Короткі характеристики:
✔️ Тип інтерактивний;
✔️ Вихідна потужність 500 ВА/300 Вт;
✔️ Форма вихідного сигналу - чиста синусоїда;
✔️ Час перемикання на батарею 5 мс;
✔️ Кількість вихідних роз'ємів живлення 1;
✔️ Тип вихідних роз'ємів живлення - євророзетка;
✔️ На вході 1 - фазна напруга;
✔️ На виході 1 - фазна напруга;
✔️ Вхідна напруга 160 – 275 В;
Сфера застосування:
Модель Ritar RTSW-500 добре справляється з виконанням функції стабілізації напруги, а також із постачанням резервного живлення пристроїв, потужність яких не перевищує 300 Вт.
✔️ Сервери даних;
✔️ Міні АТС;
✔️ Касові апарати (POS системи);
✔️ Резервне освітлення;
✔️ Газові котли (системи опалення);
✔️ Персональні комп'ютери;
✔️ Системи відеоспостереження;
✔️ Насоси підкачування;
✔️ Аудіо-відео апаратура.
Технічні особливості RTSW-500:
✔️ Номінальна потужність за вхідної напруги 220 В — 500 (300) VA (Вт);
✔️ Батарея постачається окремо. Рекомендовано використовувати разом із батареєю;
✔️ Стабілізатор напруги;
✔️ Діапазон вхідної напруги — 160-275 В;
✔️ Вихідна напруга — 220 ± 7% Вольт (правильна синусоїда), частота 50 ± 0,5 Гц;
✔️ Напруга зовнішньої акумуляторної батареї — 12 В;
✔️ Максимальний струм заряду акумуляторної батареї — 7 А;
✔️ Мікропроцесорне керування;
✔️ Час перемикання мережа-батарея, не більш ніж 5 мс;
✔️ Цифрові вольтметри вхідної та вихідної напруги;
✔️ Цифровий вимірювач частоти струму;
✔️ Розширений LCD дисплей режимів роботи — вхідна напруга, вихідна напруга, частота струму, заряд акумуляторної батареї, навантаження (6 рівнів), нормальна робота, захист, робота від батареї та перевантаження;
✔️ Захист від стрибків напруги;
✔️ Захист від підвищеної напруги;
✔️ Вентилятор примусового охолодження;
✔️ Попередження про розряд акумуляторної батареї — 10,5 ± 0,5 вольтів (звуковий сигнал);
✔️ Захист від розряду акумуляторної батареї — 10 ± 0,5 вольтів (вимкнення);
✔️ Захист від перегрівання — 65 ± 5 0 °C (вимкнення);
✔️ Захист від короткого замикання — запобіжник;
✔️ Під'єднання до мережі — мережевий шнур;
✔️ Під'єднання до акумуляторної батареї — клемне (2 кабелі до акумуляторної батареї);
✔️ Під'єднання навантаження — одна розетка;
✔️ Гарантія 2 роки !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Цифрова |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Струм заряду | 7 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| ККД, не менше | 90 % |
| Час перемикання | 5 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від переполюсовки | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Тип корпусу | Негерметичний |
- Ціна: 6 188 ₴







