
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU 12кВт, 3 Фази, 48В
- Немає в наявності
91 052 ₴
Гібридний сонячний інвертор Deye SUN-12K-SG04LP3-EU
Опис:
Гібридний інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU є потужним пристроєм для забезпечення постійного джерела енергії зі змінних джерел, таких як сонячні панелі та батареї.
Цей інвертор має потужність 12 кВт і працює на напругу 48 В, забезпечуючи 3-фазний змінний струм.
Інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU може бути використаний як в системах зберігання енергії, так і в системах без зберігання. Він має вбудований зарядний пристрій для батарей, який дозволяє заряджати батареї від сонячних панелей, а також заряджати їх від мережі електропостачання в періоди низьких тарифів.
Інвертор має вбудований MPPT-контролер, який дозволяє ефективно використовувати енергію, що надходить від сонячних панелей, забезпечуючи максимальний вихідний струм.
Крім того, він має захист від перевантаження, короткого замикання та інших аварійних ситуацій, що забезпечує безпеку його роботи.
Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU дозволяє підключати до себе акумулятори як свинцево - кислотні, так і літієві. Напруга акумулятора повинна бути в діапазоні 40-60В.
Акумулятор може мати порт синхронізації CAN або RS485, тоді інвертор пізнає акумулятор і буде отримувати дані про ємності, залишку заряду, необхідному струмі зарядки, температурі.
Якщо акумулятор не підтримує функцію синхронізації з інвертором, то Ви можете в ручну задати всі параметри. Параметри задаються як у вимірювальних величинах, так і відсотковому відношенні.
Є можливість вказати струм розряду, для обмеження експлуатаційних параметрів акумулятора, вибрати джерела заряду, для кожного джерела вибрати свій індивідуальний режим, дати сигнал на зовнішні пристрої, встановити добові режими зарядки.
Гібридний інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU має відмінну рису від аналогічних інверторів, в ньому вбудований додатковий силовий порт.
Справа в тому, що виробником закладена багатофункціональність даного порту, він може бути як входом так і виходом. І має три варіанти використання:
✔️ Генератор - в такому режимі, до порту підключається генератор, він може управлятися інвертором, запускатися коли потрібно інвертору в автоматичному режимі, для цього потрібно лише мати генератор з автоматикою, а інвертор видає сигнал на дозвіл роботи генератора. В налаштуваннях інвертора Ви можете встановити потужність генератора яку допустимо брати з нього, також максимальний час роботи генератора, час відпочинку генератора. І окремо для даного входу вказати струми зарядки акумулятора.
✔️ Смарт-навантаження - в даному режимі вхід стане виходом, і при наявності надлишкової, недовикористовуваної, енергії інвертор буде відправляти потужність в навантаження. Навантаженням може служити, наприклад бойлер. А в налаштуваннях Ви можете вказати діапазон розрядки акумулятора для даного режиму скидання надлишків енергії.
Основні переваги:
✔️ Двостороння компенсація споживання
✔️ Вхідний струм трекера: 34А + 17А
✔️ Робота в "Зеленому Тарифі" так і всередині мережі
✔️ 2 MPPT контролери
✔️ Сумісність з дизельними та бензиновими генераторами
✔️ Багатофункціональний програмований силовий порт
✔️ Підтримка Смарт-навантаження
✔️ Обмеження потужності паливної електростанції
✔️ Можливість збільшення потужності СЕС можна здійснити за рахунок паралельного з’єднання до 10 моделей даного інвертора.
✔️ Трифазне включення 3 інверторів
✔️ Трансформатор струму для обмеження генерації у мережу в комплекті постачання
✔️ Wi-Fi моніторинг у комплекті постачання
✔️ Сенсорний РК-дисплей
✔️ Робота з літієвими акумуляторами по CAN, RS485 протоколу та на ручних налаштуваннях
✔️ Підтримка свинцево-кислотних акумуляторів
✔️ Робота без акумулятора як мережевого інвертора
✔️ Встановлення добових режимів роботи
Керування і налаштування Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU
Інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU має простий та зручний інтерфейс керування та налаштування, що дозволяє користувачам легко налаштовувати його на роботу в різних умовах.
Для керування та налаштування інвертора використовуються кнопки та дисплей, який відображає поточний стан системи та параметри роботи. Інтерфейс є інтуїтивно зрозумілим та зручним у використанні, що дозволяє швидко змінювати параметри роботи системи.
Продаж по “Зеленому тарифу” Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU
Інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU можна використовувати в системах відновлюваної енергії для продажу електроенергії по “зеленому тарифу”. “Зелений тариф” – це механізм підтримки відновлюваної енергетики в Україні, що полягає у гарантованому викупі виробленої зеленої енергії за фіксованою ціною.
Виділений розумний порт генератора або Smart Load Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU
Інвертор Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU має виділений розумний порт генератора або Smart Load, що дозволяє контролювати та керувати електричними приладами через інвертор.
Smart Load дозволяє забезпечити безперебійне живлення важливих електричних приладів під час відключення загальної електромережі або зниження напруги до неприйнятного рівня.
Для використання Smart Load необхідно підключити до інвертора Deye SUN -12K - SG04LP3 - EU спеціальний модуль, що дозволяє здійснювати комунікацію між інвертором та електричними приладами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 580 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 200~240 В |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 15600 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 13200 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 422 мм |
| Висота | 699.3 мм |
| Вага | 33.6 кг |
- Ціна: 91 052 ₴





